Wpis z mikrobloga

https://discord . gg /TXtV5DcUxx


@Errion: A co za problem? Ja sobie po 9 latach roboty zrobilem takie "wakacje" 3 miesiace.

Tylk ze nic i nie placili (zwolnienie za porozumieniem tron wiec nie placa pierwsze 3 miesiace) a i z "opieki" zdrowotnej tez nie korzystalem.

ylem sam za swoje oszczednosci a na niczyim karku.
@Errion: Ja to właśnie robię, bo zacząłem się mega źle czuć ostatnio. Ciagle bóle i zawroty głowy etc.
Ludzie powiedzą że co ty gadasz ja w twoim wieku spałem po 2 godziny. I kłamią.
Zrób sobie przerwę.
Ja 5 lat studia zaoczne + praca w januszexach praktycznie bez żadnej przerwy. + urlopy jak brałem to żeby się uczyć albo remont zrobić.

I trzeba robić przerwy. Starzy nie zrozumieją bo oni sami
@Errion: I jeszcze dopowiem że każda sytuacja jest inna. U mnie te 5 lat to tak #!$%@? januszexy że się czepiali że za długo kanapkę jem. A Julki ze studiów pracowały w takim układzie, że się na zajęciach chwaliły że pół dnia czasem nic nie robią + praca zdalna.
No to u nich wiadomo że no stress i wgl wypoczęci cały czas. Jakby #!$%@? po 10-12 na magazynie to by zobaczyli
@Errion: pracujesz to odkładasz, więc co za różnica czy będziesz bezrobotny czy nie. Sam sobie zrobiłem nawet 2 miesiące wolnego kiedyś. Za jakiś czas znajdziesz sobie lżejszą pracę za lepszą kasę i nie będziesz musiał robić przerw.
@Errion ziomeczku, ja sobie na lato właśnie przeszedłem na pół etatu, żeby odpocząć. Najlepsza rzecz na jaką mogłem przeznaczyć tą kasę, którą bym zarobił w tym czasie to właśnie zadbanie o siebie