Wpis z mikrobloga

MEGALOMANIA ALERT

Miękiszon:

Blokada będzie za każde ataki pod moim adresem


Megaloman

To co robię uważam za patriotyczny obowiązek. A tych co tego nie kumają za idiotów, a z idiotami się nie gada


Chłopie ty nagrywasz filmiki na YT a nie ratujesz ojczyzny xD

I jak tam @PMNapierala odpowiesz w końcu na argumenty czy dalej obrażony jak 5 latek?

Wszystko to co mówiłem tutaj się potwierdziło

#napierala #bartosiak #megalomania
igor0906 - MEGALOMANIA ALERT

Miękiszon:

 Blokada będzie za każde ataki pod moim ...

źródło: comment_1658568616D2wLCRGZB7ZsQWSpnYYdQa.jpg

Pobierz
  • 8
@troglodyta_erudyta: No właśnie nie Maxa Kolonki. Napierała ma wiele racji w krytyce Chin, Bartosiaka czy w omawianiu różnych wydarzeń historycznych ALE to nie jest mój problem

Mój problem nie jest z Napierałą czy innym inteligentem tylko z hipokryzją i zakłamaniem w życiu publicznym

Mówi, że jest twardy a nie miękki jak Lubina a banuje KAŻDĄ krytykę i nie odpowiada na proste argumenty

Mówi, że nie ma dla niego znaczenia tytuły i
@igor0906 przede wszystkim jeżeli ma jakieś argumenty merytoryczne to powinien trzymać się merytoryki, a nie uprawiać ataki ad personam niegodne doktora (a potem płakać, że sam jest atakowany), bo w ten sposób delegitymizuje jakiekolwiek argumenty merytoryczne.
Ktoś złośliwy mógłby pomyśleć, że próbuje się wybić i zrobić fejm na hejcie Bartosiaka, bo faktycznie tylko z tego jest znany. Znowu się zapluje "hurr Bartosiak to guwno", a wykopki aż piszczą z zachwytu nad dymami