Wpis z mikrobloga

Mirki z #czestochowa powiedzcie czy tam pod stadionem żużlowym nie ma problemu z parkingiem czy raczej trzeba szukać gdzieś w innym miejscu? W niedziele wybieram się na meczyk i nie chce mieć zonka na miejscu.
  • 19
@civi88: W takim dniu jak dzień meczu gdzie sprzedano 12k biletów proponuję zostawić auto w alejach lub parkingu przy ulicy Marka Perepeczki i podjechać boltem lub innym środkiem transportu (jak jesteś sam to polecam hulajnogę). Parking w weekend darmowy a hulajnoga bolt wyjdzie cię około 15zł. Nie będziesz miał nerwów na szukanie miejsca pod stadionem.
@civi88: Parking jest dość duży, myślę że przy takim meczu ogarną jakoś te miejsca. Nie jestem pewien czy po kontakcie z klubem nie ogarniesz sobie miejsca parkingowego. Masz 50% szans. Albo się uda albo nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@civi88: Jak jesteś kibicem gości, to normalnie zgłaszasz furę i parkujesz pod samym stadionem koło klatki gości, bo jest tam miejsce. Jak nie chcesz, to masz dwa parkingi - koło hali sportowej 10 PLN, i darmowy przed wejściem głównym.

Tylko będzie 15k ludzi. Prognozuję więc #!$%@? wszystko dookoła samochodami i jak już zaparkujesz pod bramą stadionu, to 2h po meczu pokonasz dopiero jakiś sensowny dystans ( ͡° ͜ʖ ͡
@civi88: ogólnie to miejsc jest dużo, bo tam jest obok i hala sportowa i ogólnie w okolicznych uliczkach też jest, ale skoro tylu was ma przyjechać z tego Lublina, to 90min przed meczem może być już problem żeby coś znaleźć, jak ci nie przeszkadza dojść tak do kilometra, to ja bym gdzieś dalej zaparkował, na całej długości olsztyńskiej w stronę galerii jurajskiej np szukać, no i po meczu też będzie ci
@r0bs0n: na początku remontu było tam zamknięte, nie wiem jak jest teraz, ale skoro stoi i nic nie robią to wątpię że jest otwarte, ale to by musiał ktoś potwierdzić kto był tam niedawno