Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba taki jesteś hop do przodu to omów zamordyzm lewicy, której przedstawiciele najpierw twierdzą, że "moje ciało to moja sprawa" by potem bez wstydu żądać wprowadzenia obowiązku szczepień przeciwko COVID-19 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chętnie poczytam analizę lewaka na temat hipokryzji jego własnego, chorego środowiska :-D

#bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 4
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba taki jesteś hop do przodu to omów zamordyzm lewicy, której przedstawiciele najpierw twierdzą, że "moje ciało to moja sprawa" by potem bez wstydu żądać wprowadzenia obowiązku szczepień przeciwko COVID-19 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@przemek1973: ile razy można odpowiadać na to samo? To już jest jak te #!$%@?, że jak "nergal jest taki cwany to niech podrze koran w #!$%@?" pod każdym znaleziskiem o nergalu.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: a to on odpowiedział na to pytanie kiedykolwiek? Lewica wyjaśniła czemu chce stosować faszystowskie metody? A co do śpiewaka to faktycznie - skoro taki fifarafa to niech podrze albo spali koran ( ) Jakoś tego zrobić nie potrafi. Boi się czegoś? :D

@zdjeciegipsu: czyli zaszczep się bo inaczej moja szczepionka nie zadziała, tak? Mam ci tu przypomnieć mąrości "autorytetów" proszczepionkowców? Np. tego idiotę Horbana?
  • Odpowiedz