Wpis z mikrobloga

@Probz: każdy kto ma w rodzinie małe gówniaki wie jak to wygląda od kuchni - na zdjęciach szczęście, miłość, ciepełko, a w domu darcie #!$%@? dzieciaków, sfrustrowani rodzice, kłótnie, nerwy i wieczne zmęczenie. Samo szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lucidwires: Ty też taki byłeś, później dziecko wysyłasz na treningi i do szkoły. Łapie zajawkę na coś i zdobywa medale. Cieszysz się że to darcie #!$%@? się skończyło i jest radość że dziecko się rozwija i będzie miało lepszy start niż ja.
No chyba że odkryje co to wykop to wtedy ots over dla dziecka XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lucidwires: no i tu masz rację. Ja też się nie pchałem ale moi rodzice starali się mi dać wszytsko co potrzebuje więc aż tak źle nie było.
  • Odpowiedz
a w domu darcie #!$%@? dzieciaków, sfrustrowani rodzice, kłótnie, nerwy i wieczne zmęczenie


@lucidwires: Zapomniałeś o niesamowitym burdlu. Stół w kuchni, cała podłoga zajęta przez matę w puzzli, karton z zabawkami wywalony. Jakieś ścierki, leki, nosidełko.
  • Odpowiedz
@Tymajster:

Zapomniałeś o niesamowitym burdelu.

bałagan mnie nie rusza. Mógłbym wręcz powiedzieć "kim jestem, by oceniać" i teatralnym gestem odgarnąć puszki po energetykach. Jednak stawiam granicę gdzieś w okolicy zapachu gówna wymieszanego z intensywną wonią zasypki dla niemowląt.
  • Odpowiedz
każdy kto ma w rodzinie małe gówniaki wie jak to wygląda od kuchni - na zdjęciach szczęście, miłość, ciepełko, a w domu darcie #!$%@? dzieciaków, sfrustrowani rodzice, kłótnie, nerwy i wieczne zmęczenie. Samo szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lucidwires: a na koniec i tak się okazuje, że rodzina jest najważniejsza, a cała reszta jest #!$%@? warta.
  • Odpowiedz