Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, poważne pytanie - chciałem przeprowadzić się do Białegostoku, ale trochę się zastanawiam - w przypadku wojny z Rosją tam będzie odpowiednik Mariupola chyba. Miałem kupować mieszkanie i się boję - co myślicie?

#bialystok #ukraina #wojna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d944244fadfb37ed1c2c9a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie odpowiednik Mariupola a Czernihowa, ogólnie teren do obrony od Białorusi nie jest zły a Białystok wcale tak prosto nie jest okrążyć. Jak nie zamierzasz walczyć to i tak koniecznie uciekasz wcześniej, czas będzie, bo koncentracja wojsk to są bite miesiące i to zobaczymy nawet bez zwiadu NATO. Szansa na pełnoskalową wojnę z Rosją, gdzie rzeczywiście wojska by się pchały w tamtą okolicę jest obecnie bliska zeru a w przyszłości
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wydaje mi się że ludność Białorusi by pozwoliła na robienie pola bitewnego z ich kraju, nastroje antyrządowe są tam silne od bardzo długiego czasu a wojna pod granicą by tylko dolała oliwy do ognia. Moim zdaniem to trochę przesadzasz z tym porównywaniem bo to Województwo warmińsko-mazurskie ma o wiele gorszą sytuację. Ale nie bój się bo NIE BĘDZIE NICZEGO. Zapraszamy i dziękuję za tą wypowiedz
@dziacha: wystarczy, że jest 10 największym miastem i ma 300 tys, zdobycie to prestiż, z dobycie wielkiego lasu jednego czy drugiego lub jezior to nie jest czymś czym można się chwalić
AnalogowaŻyrafa: A daj spokój opie. W sumie to aż podejrzane jak ruscy cały swój atak spieprzyli na Ukrainie,ale skoro go spieprzyli i skoro nie są jeszcze w Kijowie to pewnie kilka lat im zajmie zagojenie ran - to raz. Raczej media u nas koloryzują,ale jak nie to chyba w Moskwie przestawili się z wódki na denaturat bo konkurują w głupocie z PiSowcami...

Dwa - jeśli się czegokolwiek kacapy nauczą to tym