Wpis z mikrobloga

Haha, kierofczyki na obwodnicy dzisiaj przechodzą sami siebie.
Nie dość, że zwężenia, to w jednym kierunku (hurr durr zwrocie) rozwaliła się ciężarówka, a w drugą osobówka XD

No, tak to jest jak ma się oc, tablice rejestracyjne (2!!!), badania, egzaminy, inspekcje i brak mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#trojmiasto #samochody #auta #polskiedrogi
Wyrewolwerowanyrewolwer - Haha, kierofczyki na obwodnicy dzisiaj przechodzą sami sieb...

źródło: comment_1658412123UMyLBg4K7JTJDCubIXUNLP.jpg

Pobierz
  • 8
bo przecież każdy musi zobaczyć co się dzieje i na pstrykac zdjęć na raport trójmiasto


@robsonbobson: Przecież w drugą to korek jest dzień w dzień, był wypadek czy nie, bez względu na porę roku i pogodę.
Połączenie dwóch obwodnic jest zbyt mało przepustowe, żeby tam było płynnie.
@Polinik: przecież teraz prosto jedziesz po zawijasach więc musisz zwolnić bo się nie wbijesz 120, jak nie ma się tworzyć zator w takim miejscu? Oddadzą trasę kaszubską to będzie lepiej. Poza tym tam teraz chyba zwężenie jest do 1 pasa.
@elemenTH: No to przecież o tym piszę... Tam korek jest codziennie, bez względu na warunki drogowe czy pogodowe.
Nawet jak nie ma prac drogowych korek do zjazdu na Pruszcz to codzienność.
@elemenTH: Obawiam się, że niewiele. Jak jeszcze pracowałem przy DCT to niemal zawsze jak jechałem do domu to Trasą Sucharskiego -> Południowa -> Północna -> zjazd na Jasień i widziałem, że taką trasę robiło wiele samochodów, które w ten sposób omijały zakorkowaną trasę Elbląska -> Podwale -> AK -> Łostowice.

Nie jestem pewny, czy kaszubska i metropolitalna wpłyną na odciążenie relacji Suchara -> Południowa -> Północna -> Gdzieś na Górny Taras.