Wpis z mikrobloga

O #!$%@? #neuropa patrzcie na to buahahahahahahaha zaraz sie posikam, nie wierzę w to co widzę, nie rozumiem co tu sie #!$%@?ło, niech ktoś to wyjaśni
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkuca #bekazpodludzi #bekazkatoli #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazmoderacji #moderacja #moderacjacontent #wykop
D.....r - O #!$%@? #neuropa patrzcie na to buahahahahahahaha zaraz sie posikam, nie w...

źródło: comment_1658405014xXG0bi9r0cYnWeXNyQuSAc.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Devhar: i nie dostał bana więc wychodzi że pasta jest prawdziwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Volki nie istnieje. To znaczy istnieje, ale nie jest człowiekiem. Wizerunek Volkiego został wygenerowany przez sieć neuronową na podstawie analizy kilkunastu tysięcy wpisów przeciętnego kuca. Reprezentuje coś w rodzaju super-kuca.

Powiecie może, że przecież pisze na Wykopie albo widać go na screenach. Ale czy na pewno? Wszystkie jego wpisy są kompilacją losowych zlepków poglądów Kucy i innych konfiarzy. Ten twór nie wyraził nigdy żadnej oryginalnej myśli, która nie byłaby już w pewien sposób przeżutym materiałem propagandowym swojej partii. Stawiam dolary przeciw kasztanom, że mamy tutaj do czynienia z chińskim pokojem - "Volki" posługuje się pustomową partyjną (która już sama w sobie jest pozbawiona przekazu, przy nadmiernej formie) ale sam nie rozumie tego co mówi. Wizerunek na Wykopie? A co to za problem
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: Zaczął do mnie pisać w moim wpisie w którym nawiązałem do wpisu Memcena o tych faszystach z pisu, sposobem pisania zajeżdżał mi volkim to go dla jaj zgłosiłem i patrze po kilku minutach a ten już w platynie ze skasowanymi komentarzami, o ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@deziom: Też tego kompletnie nie rozumiem, jak dostaniesz bana i zaczniesz kasować konto to nie możesz założyć nowego konta tylko czekać aż pierwotne sie skasuje bo wtedy dostajesz perma za multikonto, ale jednocześnie możesz pisać z 2 kont jednocześnie i nic ci nie zrobią, już przy tym pomijając fakt ile razy Volki powinien polecieć za wyzwiska, przecież to jest absurd
  • Odpowiedz
Dlaczego oryginalne konto nie dostało bana?


@deziom: odpowiedź jest prosta i zawarta w paście powyżej:

Istnienie SPI o nazwie Volki.exe jest na rękę Sorosowi, Gatesowi i Schwabowi.
  • Odpowiedz
@Devhar: wydaje mi się, że ten zbanowany to faktycznie było czyjeś multikonto ale niekoniecznie Volkiego, stąd jego konto nie poleciało. Sam jak zgłaszałem czasem jakieś multi to zwykle nie podawałem czyje jest, a i tak często było zgłoszenie prawidłowe, więc najwyraźniej mode mają jakieś tam możliwości sprawdzenia tego sami, grunt aby było jakieś zgłoszenie, bo podobno bez tego nie mogą nic sprawdzić
  • Odpowiedz