Wpis z mikrobloga

Technologiczne Mireczki: macie do dyspozycji 10k za które trzeba kupić dojebeczka laptopa, co wybieracie z oferty sklepu xkom? Wytyczne to 32 giba ramu i bardzo dobra krata graficzna, dodatkowe punkty za ładny wygląd ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja znalazłam to, ale może da się lepiej wybrać? Kompik do pracy związanej z grafiką i modelowaniem w 3d
https://www.x-kom.pl/p/733431-notebook-laptop-15-6-asus-rog-strix-g15-r9-5980hx-32gb-960-w11-rx6800m-165hz.html

#pytaniedoeksperta #komputery #cokupic #kiciochpyta
  • 36
  • Odpowiedz
@kjut_dziewczynka: ja mam zbliżone ale jednak trochę inne wymagania i na 90% wezmę della xps, ale w xkomie akurat ich jest słaby wybór i dość drogie.

Musi być z xkomu? Najlepiej zdefiniuj jeszcze co potrzebujesz z wyświetlacza, czy może być FHD czy potrzebujesz 4k, oraz czy chcesz dotykowy czy nie.

EDIT: a te asusy pseudogamingowe są koszmarnie brzydkie, i niestety niezbyt trwałe, wiem bo mam dwuletni i średnio już się
  • Odpowiedz
@hitherto masz rację, te asusy wyglądają tandetnie. Do xkomu mam duże zaufanie, a może polecisz jakiś inny dobry sklep?

Co do wyświetlacza to w zasadzie nawet full HD mnie zadowoli, trochę bym chciała dotykowy z rysikiem (bo używam do pracy tabletu graficznego, który też jest już w zasadzie do wymiany), ale to podbija koszty takiego laptopa już poza budżet (ale może warto poczekać i dozbierac)
  • Odpowiedz
@kjut_dziewczynka: Chciałem tylko dodać że przemysł wcześniej czy chcesz 4K w laptopie. W praktyce wiem że przy laptopowych rozmiarach to trochę kicha plus bateria schodzi przy tym niemilosiernie. Pod takie zastosowania to chyba będziesz chciała też unikać M1.
  • Odpowiedz