Wpis z mikrobloga

@szklarnik: niecałe 2800 w niemieckim Otto, nie pamiętam po ile było w sklepie Google. Amazon dopiero kilka tygodni po premierze sprzedawał.
Gratis obowiązywał wszędzie, byle data na fakturze się zgadzała.

Edit. Aaaa, no i odbiór słuchawek tylko pod niemieckim adresem i max 3 sztuki na dom, czyli wszelkie mailboxy odpadały
  • Odpowiedz
@szklarnik: Ostatnio były też promki na Pixela 6 na Amazonie z okazji Prime Day - może na takie coś warto też polować?

W każdym razie na premierę/w przedsprzedaży do Pixela 6 i 6 Pro dorzucali Bose NC 700, a jak się skończyły, to zamieniali na QC45. Warunki promocji jak napisał @only. Za to wyjątkowo na Black Friday bardzo słabe były promocje na Pixela, ale też trochę czasy nam się zmieniły.
  • Odpowiedz
@szklarnik: Nothing Phone (1) jest spoko jako telefon, ale ja przeszedłem na Pixele nie dlatego, że to dobre i względnie tanie flagowce*, ale ze względu na aparat, który w Nothing pozostawia wiele do życzenia. Generalnie to zależy od tego, co kto wymaga od swojego urządzenia.

* - tutaj w szczególności mam na myśli Pixela 3 i 5, które spełniały właśnie te kryteria - co do Pixela 6 Pro, to tu już
  • Odpowiedz
@piotrsbk: właśnie czekam na pierwsze polskie recenzje nothinga. Jakbym załapał się na promocję która była przedpremierowo na xkomie że nothing phone + słuchawki nothing za 2200 zł to bym już był po dylemacie ;p
  • Odpowiedz