Wpis z mikrobloga

Mircy, założyłem na konsoli nowe konto i aktywowałem na nim 7-dniowego triala ps plus premium. Ściągnąłem grę o kocie i jak do jasnej ciasnej mogę zagrać w nią na swoim głównym koncie? Tytuł wyświetla mi się z kłódką. Jak mam ustawić to nowe konto jako główne, żeby moc grać w gry zakupione na nim na swoim starym koncie?
#ps5
  • 9
  • 0
@rajman: Próbowałem to od razu, 5 razy włączałem i wyłączałem na wszystkich kontach, i o ile widzę efekt na nowym koncie (gry z głównego robią się na zmianę dostępne i niedostępne), to Stray z nowego konta zawsze jest z kłódką
@szad7: Teraz ten sposób już nie działa, trialem nie dać się dzielić z innymi kontami na konsoli, działał kiedyś przy ps now. Można grać tylko na tym koncie, na którym jest włączony trial, inne konta mają kłódki na grach. Trzeba kupić normalną subskrypcje albo januszować na tureckim koncie około 120 zł/ rok za ps plus premium, wtedy wszystko działa na każdym koncie na konsoli.
@Snippet: Ok, dzięki, jeśli tak jest faktycznie to wyjaśniałoby mój problem. Trudno, przejdę na koncie z trialem, szkoda że straciłem 1 z 7 dni na kombinowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)