Wpis z mikrobloga

@Gwendeith: chrum kiedyś człowiek robił dłużej i za darmo kwik chrum i się cieszył że robota była, chrum w dupach się poprzewracało, przynajmniej był chrum porządek dostali by pałą osiemdziesiątką ludową to by zobaczyli kwik
  • Odpowiedz
@Gwendeith: ale to nie wystarczy żeby przywódcy państw jutro wstali i wprowadzili 6 godzinny dzień pracy, bo aktualnie ludzie w ciągu 8 i tak pracują może z 6 a resztę czasu #!$%@?ą na pogaduchy, kawki, papieroski i te sprawy. Trzeba by to jakoś zoptymalizować żeby ta praca była efektywna. (sam jestem za 6 godzinnym dniem pracy)
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Proszę założyć firmę, rozkręcić ją, zaryzykować, zatrudnić mnie i dzielić się równo zyskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe czemu ci ktorzy najwiecej mówią o dzieleniu sie zyskami nigdy sami takich nie tworzą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@krzysiek944: a co z tymi co odziedziczyli firme i nic nie rozkręcali i nic nie ryzykowali a zyskiem tez sie nie chca dzielic.
Albo co z dziecmi kulczyka ktore mialy marzenia i milion dolcow od ojca, na rozkrecenie biznesu. A jak sie nie udalo to znowu mieli milion dolarow i marzenia. Wczesnie wstawali, dzwigali wiekszy ciezar?
  • Odpowiedz
Wczesnie wstawali, dzwigali wiekszy ciezar?


@qusqui21: Nie mieli rodziców którzy to zrobili, życie nie bylo, nie jest i nigdy nie będzie sprawiedliwe. Może powinniśmy zabierać spadki i nimi też się dzielić?
I skąd podejście, że ktokolwiek ma się dzielić. Jak komuś się marzy rowny podział z pracownikami to niech tak zrobi, szkoda, ze jak tylko poczuja troche pieniedzy to się zmienia podejście i juz nie tacy chętni do równych podziałów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@krzysiek944: no tak bo kulczyk słynął z uczciwej pracy, nie z przekrętów z inwestycji finansowanych z podatków. A już w drugim pokoleniu pieniądze są czyste i już wcześnie wstawali i dźwigali większy ciężar. Strasznie naiwny jesteś.
  • Odpowiedz
dodrukujmy pieniążków


@CzajkaRuchajka: zawsze mnie #!$%@? jak ktoś będąc szarym człowiekiem broni wielkich firm nie wiadomo dlaczego. Sam nie jestem lewakiem, ale trzeba być niezbyt zdrowym żeby nie zauważyć że coś jest nie tak w tym jak działa dzisiejszy świat finansowy. Masz taki na przykład Amazon, który na świecie zatrudnia ponad 1 mln ludzi w 2021 roku dochody spółki to 33 mld dolarów. Mógłbyś z tego wypłacić każdemu pracownikowi Amazonu na
  • Odpowiedz
Proszę założyć firmę, rozkręcić ją, zaryzykować, zatrudnić mnie i dzielić się równo zyskiem


@krzysiek944: argumentum ad załóż firmę. To tak nie działa nie jesteś w stanie tak po prostu konkurować z firmą która na przykład istnieje od 100 lat ma technologie wiedzę pieniądze żeby wykupić twoją firmę i pracowników 50 razy. Jakakolwiek firma bardziej skomplikowana niż budka z kebabem która produkuje jakiś sprzęt potrzebuje z automatu na start milionów złotych na
  • Odpowiedz