Wpis z mikrobloga

Mieki i Mirabelki, gdyby ktoś sie zastanawiał przestrzegam przed korzystaniem z usług w @VirginMobilePL Totalny brak profesjonalizmu. Przeniosłem numer na abonament przed wyjazdem za granicę. Dzwoniłem do konsultanta, aby upewnić się, że wszystko jest ok i będę miał dostęp do usług. Niestety w tej chwili zostałem bez niczego. Dzwoniłem do BOK ale tutaj zero pomocy, konsultant to figurant i nic nie może. Podobno maja jaks giga-awarie od kilku dobrych dni a brak jakiejkolwiek informacji. Jest okres urlopowy, ludzie podróżują i tak jak w moim przypadku potrzebuja uslug wiarygodnego operatora. Ja nie mogę sobie pozwolić na brak usług telekomunikacyjnych będąc na wyjeździe w obcym kraju z małymi dziećmi! SERDECZNIE ODRADZAM USLUGI VIRGIN MOBILE! Będę odradzał wszystkim i zawsze a tej sprawy nie zostawię bez echa. Nie pozdrawiam...
P.S. ...I szkoda tylko tak zacnej postaci, Pana Roberta Makłowicza , że firmuje swoją osobą tak niekompetentną firmę... JESZCZE RAZ ODRADZAM!
  • 2
@firyt no racja zly profil wybralem... a usługi w tej sieci mam od 6 czy 7 lat i nigdy nie było problemu... fakt faktem, że nic nie zmieniałem i nie potrzebowałem obsługi klienta. Jedynie płaciłem i korzystałem ale teraz przy pierwszej okazji grubo dali ciała. Zresztą wystarczy poczytać na ich pejsbuku - wychodzi co to za firma. Wracam do kraju i nawet brewka mi nie tyknie przy zmianie dostawcy...