Wpis z mikrobloga

Nic głupszego dzisiaj nie przeczytacie. Jeden z mirków owładnięty covidowym szaleństwem chce zaszczepić 8 miliardów ludzi w dwa-trzy miesiące. Tak. 8 miliardów ludzi. Papuasów z Nowej Gwinei też. Buszmenów z Afryki również.

"Wirus umiera z braku gospodarzy"


Przypominam po raz kolejny - szczepionka nie chroni przed zarażeniem. Więc nawet po zaszczepieniu wszystkich ludzi na świecie, wirus nie zginie gdyż ludzie nadal mogą się nim zarazić i być "gospodarzem".

#koronawirus #covid19 #bekazlewactwa
Pobierz popierduuka - Nic głupszego dzisiaj nie przeczytacie. Jeden z mirków owładnięty covid...
źródło: comment_1658224833juxRQNlDp3hPxVVwYL130I.jpg
  • 16
Szczepionka chroni przed tym, żeby ludzie nie trafiali na OIOM bo nie mamy na tyle miejsca w szpitalach żeby taki stan rzeczy utrzymać. Jest to wina ofc prawicy która od początku rządów partii szczuje na lekarzy.
Szczepionka chroni przed tym, żeby ludzie nie trafiali na OIOM bo nie mamy na tyle miejsca w szpitalach żeby taki stan rzeczy utrzymać.


@ItsGrN: to może jakaś reforma? może otwierajmy nowe szpitale zamiast zamykać stare? Może otwierajmy nowe oddziały zamiast zamykać stare? Nie? lepiej zaszczepmy całą populację nieprzebadanym preparatem, co się może niby stać? xD
@popierduuka: nie napisał że chce tylko że taki był plan i nawet nie napisał że jego. Nie wiem w czym szukasz sensacji i poklasku. Gon70 ma bana ale widzę zdobył naśladowców, szkoda że jakością zarzutek odpowiada nickowi xD
Wybacz, napisałeś tak głupią odpowiedź ze aż zaśmiałem się mocno:)


@przemyslaw-maczka: ale dalej nie potrafisz wskazać co w niej jest głupie.

Wyraziłem to za pomocą bardzo popularnego filmiku, ale jak widać troszkę cię to przerosło:)


@przemyslaw-maczka: wyraziłeś tylko to że Cię to śmieszy.

Kiedyś śmiał się nasz dostawca gdy przykładałem spektrofotometr do panelu aluminiowych, on myślał że zamiast tego mierzę grubość powłoki lakierniczej. Mało na podłogę nie padł ze śmiechu
ale dalej nie potrafisz wskazać co w niej jest głupie.

nie napisał że chce tylko że taki był plan i nawet nie napisał że jego.


To nie jest głupie

Nie wiem w czym szukasz sensacji i poklasku. Gon70 ma bana ale widzę zdobył naśladowców, szkoda że jakością zarzutek odpowiada nickowi xD


To jest głupie, gdyż sugerujesz że to Gon i jego "naśladowcy" są tu szurami (czy tam tworzącymi zarzutki) a nie ludzie
@popierduuka: Jak już będzie szczepił te 8mld ludzi to niech przy okazji zaszczepi wszystkie szczury i myszy, bo Omicron prawdopodobnie właśnie w nich wyewoluował:

Badacze z Chińskiej Akademii Nauki udowadniają, że koronawirus "przeskoczył" z człowieka na mysz, a gdy wyewoluował, znów wrócił do organizmu ludzkiego. Ich zdaniem, SARS-CoV-2 w wariancie znanym jako B.1.1. przeskoczył za człowieka na mysz jeszcze w połowie 2020 r. Ponad rok zajęło mu mutowanie do nowego wariantu,