Wpis z mikrobloga

@frems: strzelam w ciemno ze #!$%@? warta jest ta maszynka. myslalem o niej kiedys ale kupilem normalna elektryczna taka jak sie uzywa w salonach, a nie bezprzewodowe gowno na akumulatorek. gdyby to bylo dobre to barberzy by tego uzywali, a nikt nie uzywa
@frems: Używam do przycinania brody plus do ogólnego golenia i robi robotę, akumulator trzyma całkiem długo(jeśli golisz się 2-3 razy na tydzień to bez problemu wytrzyma z 2-3tygodnie). Gorzej jest z ostrzami, jeśli masz twardy zarost to dosyć szybko się zużywają no i są cholernie drogie, chyba że istnieją jakieś zamienniki chociaż osobiście się nie spotkałem.
@frems: używam. Do golenia sprawdza się bardzo dobrze. Do przycinania brody - ok, ale musiałem dokupić nasadkę, której nie było w komplecie (za grosze), bo ta oryginalna się zapychała. Do modelowania brody - tak sobie. Jak się nie ma jakichś wymagań to spoko, ale szeroka końcówka nie ułatwia precyzyjnego modelowania. Ja jestem zadowolony, zwłaszcza z golenia się co drugi dzień. Jak ostrze nie jest stępione to goli bardzo delikatnie i na
@wolviex: chodzi o moc silnika, nie to ile ladujesz i ile trzyma. jeszcze raz napisze - zaden salon barberski nie uzywa takiego szrotu jak one blade, za rok wypuszcza cos nowego i nikt nie bedzie o tym pamietal nawet
, za rok wypuszcza cos nowego


@hekktik: jest od kilku lat na rynku, a rynek zawsze będzie pełen nowości. Tak jak napisałem wyżej, to nie jest profesjonalne narzędzie do modelowania jakich używają w salonach, ale przedział cenowy na to również nie wskazuje. Do codziennego użytku jestem zadowolony.
ale przedział cenowy na to również nie wskazuje.


@wolviex: no wlasnie niekoniecznie, biorac pod uwage eksploatacje jak sam wspomniales, zreszta po to to jest zrobione, abys wywalal kase na ostrza, bo po co zrobic normalne jak w maszynce elektrycznej na kabel ktora #!$%@? jak kosiarka, a jak ktos ma normmalny zarost to one blade i tak nie ogoli sie na gladko jak pianka + normalna maszynka
@hekktik: nie chcę jakoś specjalnie bronić idei oneblade, ale w pierwszym komentarzu napisałeś że "strzelasz w ciemno". No więc "nie znam się, ale się chętnie wypowiem" w pełnej krasie. Jako użytkownik już chyba od 3 lat stwierdzam: mam normalny, twardy zarost, w urządzeniu bateria dobrze trzyma, ostrze wymieniam raz na 6-8 m-cy, goli na gładko, strzyże w miarę sprawnie (kosiarka na prąd na pewno jest wydajniejsza, ale również cięższa i większa),
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frems: używam warto ale te końcówki psują się i urywają co chwilę bo specjalnie są z takiego cieniutkiego plastiku co pracuje i pęka i trzeba nowa końcówkę za 40-50 PLN szukać
@wolviex: stary, nie wiem czy doczytales, ja uzywalem elektrycznej brauna za ponad klocka i elektryk nigdy nie ogoli tak jak zwykla z ostrzem to raz. wiec jesli chcesz to osiagnac to juz #!$%@? z one blade. dwa ze do przycinania i stylizacji to jak mowilem - pojdz raz do barbera i zobacz czego uzywaja i dlaczego tak a nie inaczej. nie pamietam marki ktora kupiem (jakas niemiecka) i chodzi jak zloto.
@wolviex możesz podrzucić link do tej nasadki?

@hekktik
@Thundergo
@wolviex
@wolviex
@Niechcemisie89
@matryja
Dzięki. Nie przepadam za swoim ryjem bez brody plus nie lubię się golić do 0 bo mam twardy zarost i mocno podrażnia mi to skórę. Szukam czegoś dzięki czemu co kilka dni skróci mi do 0.5mm/1mm szybko i bez problemowo i chyba się skusze. Przy okazji która wersję kupiliście bo widziałem że są chyba 3 z różnymi cenami.
używam warto ale te końcówki psują się i urywają


@matryja: masz zapewne chińskie podróbki. Niestety w cholerę tego jest na alledrogo i to jest ich podstawowa właściwość.