Wpis z mikrobloga

Drugie poważne podejście do keto, czuje się dobrze, dużo energii, nie chce mi się spać w ciągu dnia, waga spada ogólnie spoko, ale jest jeden problem, i poprzednio też tak miałem. Chodzi o spadek libido, kompletny brak ochoty na seks, różowa by mogła nago chodzić po domu a ja tylko pomyślę: "głupia baba, po co to robi" xD ktoś miał podobnie ?? jakieś sugestie ??
Czuje się jak w dowcipie poniżej , ale ja jestem tym dziadkiem xD

Na wyspie jest trzech rozbitków: dwudziestolatek, czterdziestolatek i siedemdziesięciolatek.
Na sąsiedniej wyspie była naga dziewczyna.
Dwudziestolatek rzuca się w fale i krzyczy:
- Płyńmy do niej!
Na to czterdziestolatek:
- Spokojnie Panowie, zbudujmy najpierw tratwę.
A siedemdziesięciolatek:
- Panowie, po co?! Stąd też dobrze widać.

#keto
  • 30
  • Odpowiedz
@felixos: a weź zobacz jak będziesz się czuł na takim low carb z owocami w okolicy 100g ww/dobę. Powinieneś czuć się dobrza i waga też powinna lecieć. Może potrzebujesz tych węgli jednak więcej. Zaraz wkleję grafikę.
  • Odpowiedz
@felixos: jedz sobie takiego średniotłustego carnivora, bez dodawania/podbijania sztucznie tłuszczu a do tego owoce z listy. Na przykład zrób karkówkę a do tego garśc oiliwek i cukinia. Na deser kilka śłiwek czy coś takiego.
Posiłki dr saladino mogą być pomocne. Ja bym pominął miód, no chyba, że masz ciśnienie to weź łyżkę i skupiłbym się na owocach niskowęglowodanowych.
Zobacz mój dzisiejszy posiłek i dodaj do tego na przykład cukinie, ogórka,
  • Odpowiedz
@felixos: tak jak Pan @luk04330 mowi, przez jakiś tydzień cisnij z niskimi węglami, żeby się zaadaptować, a później low carb. Od siebie oczywiście proponuje dietę optymalna :) jedz tłusto, białka umiarkowanie, dorzuć węgle proste (miód, owoce) i bzikaj
  • Odpowiedz
@luk04330 @pixtri: Ja myśle że z adaptacją problemu nie ma, za pierwszym razem były biegunki, zatwardzenia, kteo grypa itp. Treaz było spoko, jeden dzień przumylenia i po 5 dniach ketony 1,5 a cukier 80 bez żadnych perypetii żołądkowych. Za drugim razem to już się czuje bo człowiek wie czego ma się spoedziewać. Tylko to libido takie małe, tak jak ostatnio. I z tym tylko bym chciał powalczyc bo ogólnie
  • Odpowiedz
@felixos: no to jak juz dobrze się czujesz to atakuj ten low carb na owocach i tłuszcz dostosuj do tego jak się czujesz. Mi zwykle pasuje 1:1 a teraz trochę zmniejszam tłuszcz i dodaję białka.
  • Odpowiedz