Wpis z mikrobloga

Cześć, doradźcie proszę, które słuchawki z mikrofonem sobie kupić tak, aby spełniały kilka kryteriów:
- Cena do 350zł
- Nie wytłumiały aż tak otoczenia (w welurowych nausznikach), chciałbym słyszeć swój głos tak jak bez słuchawek
- W miarę dobry mikrofon, tak żeby było mnie słychać

Miałem HyperX Cloud II - nie wytłumiały otoczenia, słyszałem normalnie siebie, niestety po 4-5 latach mikrofon przestał działać, swoją drogą nie był też najlepszy.

Aktualnie kupiłem SPC Viro Plus - mikrofon może i działa w porządku, ale same słuchawki wytłumiają za bardzo, no i dostałem oczywiście wersje Rev1.1 zamiast Rev2.0 w ME, ale chyba nowsze rewizja nie poprawi(pogorszy) wytłumienia.

Myślałem jeszcze nad SteelSeries Arctis 3 - ale nie wiem jak wytłumienie i mikrofon się spisują. Jeżeli chodzi o mikrofon to różne opinie niestety krążą po necie, że strasznie ciche są.

Z góry dzięki za rady.
Dodam, że do tej pory używałem słuchawek na USB z kartą dźwiękową, nie mam osobnej, tylko zintegrowaną, więc nie wiem jakie brzmienie/głos mają słuchawki bez USB.

#pytanie #sluchawki #mikrofony #headset #hyperx #steelseries #spc #pc #pcmasterrace #komputery
  • 5
@lucasy: w czasie gry raczej nic nie gadam, wiec zawsze ewentualnie mam stare HyperX Cloudy. Ale lepiej byłoby połączyć, tak żeby długie godziny w słuchawkach nie męczyły
@slideroh: Kupiłem ostatnio w promce HyperX Cloud Alpha S - mają switche do regulacji basu. Ogólnie mam wzmaka wbudowanego a to coś jest pod usb i byłm w szoku podłączając to. Ale jeśli chodzi o pozycjonowanie w grze to bajka. Takie Logitechy Pro G nie mają podjazdu.