Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna Wojna w Ukrainie to tragedia bardzo wielu Ukraińców, ale jak każda wojna pozwoliła rozjaśnić kilka spraw, i poniżej moja lista plusów tej wojny:

-Wyjaśniło się, że Konfederacja to ku.. wy. Zawsze o tym wiedziałem, ale teraz wiedzą to też ci, którzy nie interesują się polityką na codzień

-Konfederacji jebło w sondażach i już nie ma szans na wynik ponad 10%. Czyli jednak ktoś zatrzymał "tę siłę", i jak można się było spodziewać zrobili to sami zainteresowani

-Rozsądny konserwatyzm is dead. Teraz już znaczną większość wie, że Putin to żaden katechon i obrońca normalności, tylko zwykła Ruska ku... wa mordująca dzieci
  • 63
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To poproś jeszcze o frytki do tego. Takie sprzeczności są typowe dla zwolenników tej partii.

@lukas850430: na czym polega sprzeczność w tym, co napisał adresat twojego komentarza?
Nie mam pojęcia, dlaczego oni starają się grać na kontrowersji w sprawie Ukrainy, skoro wystarczyło zwracać uwagę na stan finansów, żeby niektórzy ludzie zauważyli, że nie można drukować i rozdawać w nieskończoność. W tej chwili rywalizować o władze będą dwie siły, które chcą rozdawać w nieskończoność. Jak tu żyć


@Shatter: Bo liberalizm ekonomiczny to doktryna tylko niewielkiej części partii, a de facto spina ich co innego.
póki co to w Polsce nie ma węgla na potrzeby zapewnienia ciepła w domach, a paliwo jest skrajnie drogie (tak jak wszystko zresztą XD). + wydaje mi się, że z Ukrainą to my nawet nie mieliśmy czynnego połączenia na sieci, więc importu energii nie było w ogóle, nie wiaodmo, czy będzie i kiedy będzie. Ta wojna może tam trwać i 5 lat w takiej fazie "niby spokoju" (nie znam się na określeniach,