Wpis z mikrobloga

@nukey: fake news

wcale nie wciągnęła tego koksu z #!$%@?, bo za długo się przymierzała i pod wpływem kamery i stresu jej koledze siurek sflaczał i tyle było nagrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nukey w sumie to nikomu nic nie zrobila
#!$%@? sposob zeby zaczac kariere ale i tak to nic w porównaniu do teho co zrobilo to #!$%@? Fagata
  • Odpowiedz
  • 0
@nukey
Z drugiej strony jakby nie patrzeć tak bardzo drastycznie to można powiedzieć, że jest to trochę motywacja dla innych dziewczyn, że można się ogarnąć życiowo. Jeszcze jakby ubrała to dobrze w słowa, że to dzięki sportu itp to mogłaby napisać książkę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nukey: co jest śmiechu warte? Chyba lepiej w tę stronę niż w drugą. Dla mnie szacunku -. Od zera do milionera, zawsze myślałem, że takie akcje są zarezerwowane dla USA ale jak widać i w naszym bagnie można osiągnąć sukces.
  • Odpowiedz
  • 0
@nukey
Zawsze to jakaś motywacja, niektórzy się ogarniają i spadają na dno. Nie jestem jej jakimś fanem, ale patrzę trochę na to z innej perspektywy.
  • Odpowiedz
@Psycho_man: jakim pupilkiem. to patuska od ciagniecia a druga a nie celebryta typu popek. dowolny facet typu 3 ligowy raper dostanie wiecej kabzy za walke od tej swini.

Pudelek skontaktował się z Wojciechem Golą z federacji, ale ten oczywiście nie podął konkretnej stawki za walkę. Powiedział jedynie, że Linkiewicz otrzymała podobne wynagrodzenie co ostatnio. Portal przypomina, że za poprzednią walkę dostała 50-100 tys. złotych.

z tego podatek, jakis ludzi od treningu,
  • Odpowiedz