Wpis z mikrobloga

siema Mirasy,
mam dziwny problem z kompem albo samym windowsem, mianowicie nie odpalają mi się niektóre gry np Burnout Paradise Remaster wylacza sie podczas laczenia z serwerami, Dirt 3 nawet nie startuje, GRID 2 działał a teraz wiesza się po pierwszych animacjach i nie idzie go ubic, musze sie wylogowac.... Ale gry typu War Thunder, Sniper elite v2, wiedzmin 3, COD, Borderlands 3, NFS -MW smigaja bez problemu ¯\_(ツ)_/¯
Wszystkie gry ze steam albo innych serwisow.
Sprzetowo racej wyrabiam (ryzen 5 3600, 32 ramu, gtx 1660), Windows 10, przeskanowany w poszukiwaniu wirusow, bios i stery zaktualizowane, temperatury w normie... Wylaczalem antywirusa, firewalle i inne zabezpieczenia z systemu, na nic. Zeby jeszcze jakies okno wyskoczylo, z bledem czy cos a tu nic, po prostu gry sie wylaczaja...
Ktos ma pomysl jak moge podejsc do problemu? ;)

#pc #gry #windows #komputery
  • 14
@styroslaw Burnout Paradise Remastered jest zabugowane. Problemem jest podłączona kamerka internetowa albo polskie znaki w pliku użytkownika systemu. Jeżeli zmiany tych rzeczy nie pomogą można pobrać z neta patch, który to naprawia. Dirt 3 oraz Grid 2 to gry od jednego producenta spróbuj odpalic z uprawnieniami admina może pomoże.
@L3gion: @methhod: @ozim425: jeden Mireczek mi jeszcze na priv przeoral system, jednak to nie byly wirusy tylko #!$%@? 10 :) zanim zaoram ja na amen to moze naprawa systemu z dysku instalacyjnego da rade. Enyłej, dzieki za podpowiedzi ;) jednak mnie 7 a potem 10 rozleniwily i myslalem, ze juz nie trzeba byc na biezaco z problemami i sie martwic po kazdej aktualizacji... jednak, coz. eh.
ednak mnie 7 a potem 10 rozleniwily i myslalem, ze juz nie trzeba byc na biezaco z problemami i sie martwic po kazdej aktualizacji... jednak, coz. eh.


@styroslaw: Znaczy ja mam 11 gdzieś od roku ponad? I bez problemowo przeżyła wszystkie aktualizacje, zmiany sprzętowe, zmiany w sterownikach itd. Życie ¯\_(ツ)_/¯
@L3gion: tak, bo to najszybsza sprawa, wszystkie dane w chmurach to mozna walic, przywrocenie kompa do uzywalnosci przez zwyklego szaraka jest tansze niz czas zespolu it.

swoja droga widze, ze nawet naprawic sie nie da XD
---------------------------
Instalator systemu Windows 10
---------------------------
Instalacja systemu Windows 10 nie powiodła się
---------------------------
OK
---------------------------