Wpis z mikrobloga

@acidd: Dziwna jest sytuacja że te same hotele na 30 sierpnia są 500 zł tańsze, a 6 września drożej. Teoretycznie powinno być na odwrót, bo sezon się kończy. Chyba że to celowe podbijanie ceny, a potem spadnie?
  • Odpowiedz
@Orinosuke: W Bułgarii sezon trwa do końca września, szkoła zaczyna się od połowy miesiąca a nie od 1 - więc 6 września to ostatni dzwonek żeby z dziećmi wyjechać.
  • Odpowiedz
@Orinosuke:
Daj znać jak już będziesz po wakacjach i ogarniesz, bo ja też pierwszy raz kupuję wakacje i sam nie wiem czy te last minute to taki mityczny nosorożec czy faktycznie można dostać np. ofertę za 1000zł jak normalnie kosztują 1500 np.
My z moją mieliśmy czekać na last minute bo planowaliśmy pod koniec września jechać ale akurat w pasującym nam terminie pojawiła się teraz oferta 1350zł All inclusive w
  • Odpowiedz
@Mysciak: Kupiłem na 9 września własnie wczoraj za 2k za osobe w hotelu Tui Suneo Helios Beach. Spadła cena potężnie bo była za 2600 za osobę. Ogólnie wczoraj bardzo dużo hoteli poszło w dół. Więc jednak warto chyba było czekać
  • Odpowiedz
@Orinosuke:
Dzięki za pamięć. A na jakiej stronce to kupiłeś, tui? To faktycznie jak za początek września to chyba niezła cena.
Bo te ceny to się zmieniają regularnie chyba, jak ja patrzyłem w zeszłym miesiącu na lastminuter.pl to od bodajże 14 września na 2-3 dni ceny się zmieniły ostro na dużo tańsze i to nie w jednym hotelu a w kilku jakichś 3 gwiazdkowych, a po tych kilku dniach wróciło
  • Odpowiedz
@Mysciak: Tak na Tui. Ogolnie znajomy mowił, że jest tam system dynamicznych cen. Algorytm zmienia na wyższe w momencie gdy jest większe zainteresowanie ofertą. Jak jest mniejsze to automatycznie sie obniża ile w tym prawdy to nie wiem, ale miałoby to sens z ciekawości zobacze ile się zmieni za pare dni
  • Odpowiedz