Wpis z mikrobloga

@surlin: 24 lipca o godzinie 5:00 czasu polskiego Real Madryt i FC Barcelona zmierzą się w Las Vegas w ramach okresu przygotowawczego przed sezonem 2022/23. Wątpię, żeby jakaś telewizja to transmitowała, ale może się zaskoczymy.
@ChybaTak: @surlin:
Co do meczu z Realem chodzi też o kwestie marketingowe i budowanie napięcia przez meczem El Clasico w Las Vegas.

Tomasz Włodarczyk:

"- Moim zdaniem nie zadebiutuje z Interem Miami. Z jednego prostego powodu - żeby zbudować napięcie, suspens. Musisz poczekać na swojego najlepszego piłkarza w składzie i właśnie w Las Vegas [w niedzielę w spotkaniu z Realem Madryt] dopiero wtedy go wystawiać - powiedział.

- Tak sobie
@zawisza1997: @NightRock: @ChybaTak:
Znalazłem, może Was zainteresuje:

FC Barcelona - Real Madryt w niedzielę, 24 lipca, o godz. 4:55 oraz 10:00 w Polsat Sport.
FC Barcelona - Juventus Turyn w nocy z wtorku, 26 lipca, na środę, 27 lipca o godz. 2:30 oraz w środę 27 lipca o godz. 20:30 w Polsat Sport.
FC Barcelona - Pumas Unam w niedzielę, 7 sierpnia, w Polsat Sport.

Co do meczu z
@surlin: Czyli z soboty na niedzielę nie idziemy spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NightRock: Ja nie idę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@surlin: napisałeś nawet o Interze Miami ale o Juve nie wspomniałeś?A drożyna Red Bulla?

@zawisza1997: Myślałem o Juve oczywiście (jak jest w wklejonej rozpisce). A, że czasem szybciej piszę, niż myślę :P