Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co za świat, już nawet złodzieje stali się głupi. Serio. Ostatnio mocno lało więc stwierdziłem, że zejdę do piwnicy, by sprawdzić, czy przypadkiem coś się nie wydarzyło.
Woda nie spowodowała żadnych szkód ale okazało się, że złodziej debil włamał się i... ukradł 4 koła na starych, pogiętych alusach. Co ciekawe, obok leżały 4 opony zimowe (roczne) w workach i tych nie ruszył, choć na alusach były zajechane letnie. Żeby było śmieszniej, obok alusów leżał kluczyk i specjalne śruby (zwykłymi nie chwyci) i tego też nie ukradł. No debil, bo jak inaczej gościa nazwać?
#polska #patologia #kradziez #debil #zlodzieje #heheszki
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafal-kielpinski: tak w sumie to jestem szczęściarz, ale nie dlatego, że nic nie ukradli, co by było warte uwagi, ale dlatego, że nie musiałem dużo sprzątać i najwięcej czasu zajęło mi ponowne zamontowanie skobla:)
Dzieci na obozie, więc się można dziwnymi tematami zajmować :)
@TWezmyr: Kiedyś włamali się mojemu wujkowi do piwnicy gdzie trzymał sprzęt do wędkarstwa karpiowego warty gruby piniondz. Ukradli pustą butlę gazową xD Złom łatwo upłynnić, a jak powiedzmy chcesz sprzedać wędkę do lombardu to biorą wszystkie dane z dowodu, łatwiej o wpadkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mielu: nie wpadłem na to, że na złomie nie trzeba się legitymować. Zresztą, niech im będzie na zdrowie ta flaszka jedna z drugą. Wisi mi to, ja i tak nic bym z tym nie zrobił a skoro zaspokoili swoje pragnienie, to niech mają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mielu: myślałem, że jak przynosi ktoś puszki czy nie dające się określić kawałki złomu, to legitymowanie byłoby bez sensu ale felgi to jednak taki "kompletny" przedmiot.