Wpis z mikrobloga

@odysjestem: nie zawsze to jest rozwiązanie, jak przeciwnik jest mocno cofnięty to i tak blokuje większość strzałów.

byłem w podobnej sytuacji i u mnie poskutkowało ustawienie tempa na max, wtedy rywale nie zdążyli się organizować w obronie
@NightWing: Grałem pełnym przekrojem. Milan - komplet trofeów po bodajże 3 sezonach, Pomezania Malbork - marsz z 4. ligi, awans wyżej zwykle jako beniaminek pomimo dużo słabszej kadry, po 15 sezonach europejski top, chociaż bez LM na koncie, a tylko LE. Reprezentacja Polski - MŚ 2022, potem słabiej, bo newgeni byli bardzo słabi, ale dalej można było osiągać przyzwoite wyniki, czyli awanse na turnieje + 1/4 finału. Innych drużyn chyba nie
@Jednobrewy: Dzięki! Jest nieco poprawy, ale dalej dużo strzałów - ogólnych i celnych. Wyniki 1:0/2:0. Z Barceloną przegrałem 2:0 :(, dominowałem ale niestety... Zobaczę jak będzie po włączeniu Mbappe do składu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@NightWing: Daj im się ograć i złapać znajomość taktyki, to potrwa z kilkanaście meczów. Takie dodatkowe tipy to lewy skrzydłowy musi być niczym wysuniety napastnik, w dużej mierze on zdobywa bramki. Środkowi obrońcy wysocy i dobrze grający głową. Jeśli widzisz, że na jakiejś pozycji piłkarz notuje słabe liczby to sprawdź kogoś innego, nawet potencjalnie słabszego (za wyjątkiem defensywnego pomocnika, on zwykle ma kiepskie noty).
@Jednobrewy: Kuuhwa jak oni grają!!! Fenomenalnie, ładnie ahh <3. Pięknie się rozegrali na taktyce. Poprawiłem morale, pozbyłem się Bale'ów, Isców. Budżet podreperowany, wszystko cacy. Jedynie raczej na mistrza brak szans w 1 sezonie bo Barca dobrze ciśnie, a ja potraciłem pkt na starcie. Tylko nie rozumiem jednego, dlaczego raz mam 5 zmian, a raz maks 3? :D Jakieś bugi? Gra pobrana z MS - Gamepass