Wpis z mikrobloga

od paru lat jestem szczęśliwym posiadaczem xbox series s, cicha i szybka konsolka o ,,normalnym" wyglądzie.
kiedyś miałem ps4pro gdzie ograłem parę exów i mówię dobra czas na TLOU 2 , kupie se ps5 ogram co się da i opchnę.
no i znowu mnie sony od siebie odpycha
https://planetagracza.pl/ps5-a-glosnosc-pracy-wersje/

ps4pro wyło jak zarzynany su25 przez ukrainców nad donbasem.
aż nie wierzę , że nowe konsole i problem temperatur i głośności znowu wraca...

sony to shit , change my mind ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. macie ps5 ? którą rewizję ? jaką wersje?
  • 13
od paru lat jestem szczęśliwym posiadaczem xbox series s, cicha i szybka konsolka o ,,normalnym" wyglądzie.


@kujawiakkolo30stki: tylko PS5 digital też jest mega cichy. Najgłośniej pracuje napęd, który się uruchamia tylko czasem, sama konsola pracuje bardzo cicho przecież xD
każdy temat z konsolami kończy się tak samo, wpadają fanboye bo ich boli , że ktoś na ten sprzęt patrzy czysto praktycznie i może kupić sobie obie . Get a life.


@kujawiakkolo30stki: mocne słowa jak na człowieka co zaczyna wpis i wątek od słów:

sony to shit , change my mind ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kujawiakkolo30stki:

nowe konsole i problem temperatur i głośności znowu wraca

Tyle, że nie wraca, poza urojeniami klockarskiego fanbojstwa które o tych rzekomo MASOWYCH problemach najczęściej opowiada xD Moja ulubiona opowieść jest o brzęczących cewkach, które - aby pokazać jak przeraźliwie brzęczą - trzeba nagrywać wsadzając mikrofon prawie #!$%@? do środka konsoli xD Jak masz wersję z napędem to raz na kilka dni konsola może odpalić napęd na kilka sekund, po czym