Wpis z mikrobloga

@qenik: nigdy nic takiego nie trenowal a zdarzylo mi sie raz czy dwa w zyciu. raz pamietam z kims jeszcze bylem podczas snu i gdy sie zorientowalem tak osoba ze snu zareagowala przerazliwie
  • Odpowiedz
@qenik: jak popatrzysz to pewnie nic nie zobaczysz, przechodzenie to jak wejście w portal przeniesie Cię gdzieś i pewnie stracisz świadomość jak nie jesteś skoncentrowany
  • Odpowiedz
@kimikini: Miałem różne odmiany takich snów. Wiele razy we śnie wiedziałem że śnię i krzyczałem o pomoc w wybudzeniu, a nie mogłem się wybudzić. Kilka razy miałem tak, że sen był na tyle świadomy, że wiedząc że śnię próbowałem jakoś nawet tym snem manipulować, ale wtedy szybko się budziłem.
  • Odpowiedz
@kimikini: @nunczako:
Ja jakieś 10 lat temu przez jakieś 30 dni miałem świadomy sen każdej nocy, w pewnym momencie snu było objawienie typu „Aha, dobra, ja śnie”. Nie wiele już pamietam z nich ale kojarzę skakanie po budynkach, czy tak jak ty wspomniałeś jakaś manipulacje tym snem która by mi dała jakieś „super-moce” ale mimo ze to był mój własny sen to nic takiego się nie udało, chyba poza jakimiś
  • Odpowiedz