Wpis z mikrobloga

ogarnia ktoś dobrze to forgowanie? Jak bardzo sie to opłaca? Czy to raczje przyjemny dodatek dla bogatych czy coś co zaczyna być must-have żeby więcej xp/h kręcić?

Jak gram druidem to najbardzeij mi się chyba opłaca jakiegoś spike sworda robić na wysoki tier i potem transferować na wyższe klasyfikacje czy inaczej to działa? #tibia
  • 5
@pilnapotrzeba itemy są podzielone na kategorie czy jakoś tak.
Chyba są 3 albo 4. 4 poziom możesz zrobic do 10 tieru. Reszty nie pamiętam.
Jeżeli nie ma się kasy, full eq, dobrych skili to warto sobie zrobić po 1 tierze na broń armor i helmet.
@pilnapotrzeba: zabawa dla bogatych
przedmioty są podzielone na klasy od 1 do 4, gdzie 1 klasa to zwykłe słabe przedmioty, a klasa 4 to najlepsze itemy
klase 1 da sie tylko ulepszyć na poziom 1
klase 2 da sie ulepszyć maksymalnie na poziom 2
klase 3 maksymalnie na poziom 3
klase 4 da sie ulepszyć do poziomu 10

szanse na odpalenie bonusu są śmiesznie niskie przy niskich pozimach, przy tierze 1,
@pilnapotrzeba: Ja nie widzę sensu, jeśli nie masz porządnego eq. Ogólnie zasada jest taka, że jak robisz np. tier 3 na słabszym przedmiocie w danej klasie i przekładasz na lepszy przedmiot w danej klasie, tracisz 1 tier. Przykładowo zrobiłem tier 3 na cobra clubie i przełożyłem to w soulbleeder. Mam teraz tier 2 na łuku. Co mnie zaskoczyło- prismatic armor tier 2 działa mega dobrze na rosha i catasach. Jest jeszcze
@pilnapotrzeba: dla magicznych to się opłaca zrobić sobie tą czapke co się dostaje na start, bo jest tania. Reszta to tak jak piszą wyżej, najpierw upgraduj normalnie eq do najlepszego jakie się da, później myśl o Forge. Zabawa raczej dla zarobasow, którzy nie mają co robić z hajsem