Wpis z mikrobloga

Mireczki, zastanawiam się nad wakacjami w #albania na własną rękę i pytanie, jak jeździ komunikacja? W sensie szukać tylko noclegu w Durres, Golem bo blisko od Tirany czy można też bez problemu szukać czegoś dalej bo będzie jakiś autobus, itd? #wakacje #balkany
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bb-8: Ja ostatnio to byłem jakieś 8 lat temu to generalnie nie polecam. Lepiej wynająć skuterek czy auto. Stopem #!$%@?, bo oni tam zawsze myślą, że im zapłacisz. A ze zbiorową jest tak, że przyjedzie albo nie, albo o 15, albo o 17 xD Ale może się już zmieniło trochę.
@bb-8: jeżdzą busy, możę nie co do minuty z rozkładem ale spokojnie jak ma przyjechać to przyjedzie. Durres podobno brzydkie. Możesz na korfu samolotem i promem do sarandy/ksamilu.
@bb-8 w Durres jest dworzec autobusowy. Więc transport raczej bez problemu. Wczoraj jechałem autobusem linii golem durres ale nie ma nigdzie rozkładu. Więc trzeba czekać na przystanku :) Jak byś jechał do durres to szukaj hotelu od portu na południe. Są ładniejsze plaże. Od portu na północ plaza ma może szerokość z 10 metrów i jest brudna. Wszędzie na plaży trzeba wykupić leżaki więc lepiej znaleźć hotel z prywatną plaża i wtedy