Wpis z mikrobloga

@Winsomegirl: no nie wiem kim moglbym chciec byc, jestem juz za stary na idealy - w szczegolnosci gdy zdazylo sie zaobserwowac to zepsucie we wszelakich srodowiskach, a w zyciu wszedzie chodzi o pieniadze wiec teraz raczej pielegnacja tego co jest bo kapusta rozwiazuje prawie wszystkie klopoty
@Winsomegirl: glownie zajmuje sie mysleniem, umiem wymyslic i pokierowac ludzmi aby wykonali plan, zajmuje mi to malo czasu i zazwyczaj robie to przy okazji innych czynnosci, wiec mam cale dnie dla siebie i np. z lozka wychodzic nie musze jak nie mam ochoty, a jak chce jechac jutro na 2 tyg w bieszczady to jade jutro na 2 tyg w bieszczady i nie musze niczego rzucac. Czy jest tu co poprawiac?
@Winsomegirl: nigdy nie da sie powtorzyc sukcesu innej osoby, bo kazdy polozy nacisk na inne rzeczy, a sukces to tez na pewno byc w dobrym miejscu w dobrej porze z odpowiednimi umiejetnosciami (glownie miekkimi).

Dlatego te rady miliarderow sa bez sensu, tzn ogolnie sa okej zeby poprawic jakosc zycia (typu wysmiewane wstawaj rano), ale zadna z nich nie byla kluczowa bezposrednio. Jednak to wstawanie rano gdy nie trzeba mialo sens, cwiczylo
wróciłem do automatyki i jak chciałem tak się stało i jest gituwa


@litosciwy: mam troche zal do siebie ze nigdy sie za to nie zabralem i ze nie poszedlem na studia z tym zwiazane, bo polaczenie elektroniki z informatyka to jest dla mej duszy piekna sprawa, a teraz gdy ma sie juz tyle praktyki przyjac ta cala teorie, ktora jednak by sie przydala ( ͡° ͜ʖ ͡°)