Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: fajne ale obawiam się, że te zgłoszenia i tak mało dają, a jak spadnie im jedno konto to zakładają 5 innych

Trolli trzeba wyśmiewać albo ignorować, nie wchodzić w dyskusję, polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@surlin: dlatego dla mnie ważne jest przypominanie o tym czym pachną Rosjanie, co nam zrobili

Przez nich nie uczestniczyliśmy w planie Marshalla, zabili już setki tysięcy jak nie miliony naszych przodków, indoktrynowali nasze społeczeństwo na skalę niespotykaną nawet za hitlerowskiej okupacji

Normalny swiadomy człowiek pamięta o tym, człowiek podatny na propagandę i tak w końcu zmienia zdanie po paru dniach bo doczyta się gdzieś indziej czegoś innego, takim ludziom się niestety ale nie da pomoc, można go przekonać tylko liczbami i im one są większe tym lepiej bo to proste zero jedynkowe
  • Odpowiedz
@surlin: dlatego dla mnie ważne jest przypominanie o tym czym pachną Rosjanie, co nam zrobili

@Aquamen: Moim zdaniem, nikt normalny w tym kraju nie będzie popierał moskwy, nie ważne jak ogromna byłaby propaganda. Ale może, dzięki propagandzie złagodzić swoje stanowisko, przychylniejszym okiem spojrzeć na niektóre zjawiska, zgodzić się na niekorzystne dla siebie rozwiązania etc.

Stare baby które głosują dzisiaj na PiS z łatwością sprzedałby się za kolejny dodatek do emerytury gdyby dał im go Tusk i powtarzały by to co powiedzieli by w dzienniku bo dali więcej

@Aquamen: D;a tego usunąłem swój post (normalnie tego nigdy nie robię, ale myślałem, że nikt tego nie zdążył przeczytać:P), ponieważ zupełnie niepotrzebnie wrzuciłem zdanie nawiązujące do naszej polityki.
Także powiem Ci tylko, że (pewnie nieświadomie) jedziesz hasełkami propagandowymi, co potwierdza
  • Odpowiedz
@surlin:

Moim zdaniem, nikt normalny w tym kraju nie będzie popierał moskwy, nie ważne jak ogromna byłaby propaganda.


Gdyby tak było to ruskie trolle nawet by nie próbowały wpływać na podświadomość podatnych na propagandę w naszym
  • Odpowiedz
Gdyby tak było to ruskie trolle nawet by nie próbowały wpływać na podświadomość podatnych na propagandę w naszym kraju

@Aquamen: Niemal cały wysiłek moskiewskiej propagandy, w tej chwili, moim zdaniem jest skoncentrowany na zmianie władzy w PL. (i w UK oraz krajach bałtyckich).
Niewielka część jedzie na poróżnienie z ukraińcami plus wyolbrzymianie kosztów pomocy i wskazywaniu, że jest zbyt kosztowna(pod każdym względem) etc.itp. No i jak zawsze sianiu zamętu informacyjnego
  • Odpowiedz
@surlin:

Niemal cały wysiłek moskiewskiej propagandy, w tej chwili, moim zdaniem jest skoncentrowany na zmianie władzy w PL.


Hehe nice try Mateusz( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie jest odwrotnie, cały wysiłek polskiej władzy skupia się nad zawaleniem winy na wojnę wszystkich rzeczy
  • Odpowiedz
@Aquamen: Masz aktywność najprawdopodobniej typowego ruskiego trolla jakich tu wiele, wnioski wyciągnij sam.
https://www.wykop.pl/ludzie/dodane/Gawol_1/

p.s.
Dlatego nie chciałem mieszać w to naszej polityki. Postaraj się przeczytać co napisałeś i znaleźć choć jeden rozsądny/logiczny argument, a nie propagandowe hasełka.
Równie dobrze możesz przekonywać, żeby nie nosić spodni w zimę, bo uwierają, wskazywać badania na ilość plemników i celowe działania zmierzające do depopulacji ludzi etc. Problem pojawi się jedynie wtedy, gdy ktoś użyje rozumu i się spyta - co w takim razie
  • Odpowiedz
@surlin: nie no chłopie ty tu powtarzasz narrację tvp o tym, że ruscy chcą obalić ich rząd xd To jawna kpina bo sugerujesz tym samym, że ci co przyjdą po nich będą prorosyjscy albo mniej proukrainscy co jest bzdurą Ruskom nic nie da obalenie rządu w kraju w którym większość ludzi chce wygranej Ukrainy, w kraju w którym ludzie kibicują AFU od samego początku
  • Odpowiedz
@Aquamen: Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Moskwa chce obalić rząd w PL (i w UK i krajach bałtyckich).
NIE WAŻNE JAKI TO RZĄD. Chodzi o destabilizację, lub chociaż pokazanie braku stabilności kraju w momencie w którym np. w US wykluwa się pomysł na nowy porządek tej części świata (i ścierają się różne poglądy - nie wszystkie dla nas korzystne).
I jak napisałem - nieważne jaki to rząd, i nieważne jaki będzie kolejny. Gdyby rządził ktoś inny - robiliby dokładnie to samo.
I nie jest to moja analiza tylko poważnych analityków (w tym amerykańskich) - znajdę Ci debatę to podrzucę
  • Odpowiedz
@surlin:

nie jest to "ich" rząd, tylko Polski rząd, Polski premier, Polski prezydent itd. - taki jaki sobie wolni Polacy w wyborach wybrali. Zmień ton, bo zaczynam podejrzewać, że masz trudności z rozumieniem demokratycznego kraju w którym to obywatele wybierają sobie kogo chcą.


Ten rząd został wybrany także poprzez propagandę, cyferki zjadły ludziom mózg, sprzedali się za 500zl i dodatkowe emerytury bije od ciebie pisowcem( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@surlin: szachy 5D kumam( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquamen: Demokracja to nie szachy 5D. Pewna grupa ludzi (w tym przypadku obywatele polscy) wybierają swoich przedstawicieli. I tyle.
Zmieni się rząd to także będzie POLSKI rząd, komuniści z SLD to także był POLSKI rząd, PO po wygranych wyborach stworzyło kiedyś także POLSKI
  • Odpowiedz
cyferki zjadły ludziom mózg, sprzedali się za 500zl i dodatkowe emerytury

@Aquamen: Siła Twoich argumentów jest powalająca. Pewnie dla tego w kółko są on powtarzane (nawet gdy sondaże wskazywały poparcie emerytów dla kogoś innego). Masz jakikolwiek pozytywny argument?
I serio, aż do tego stopnia masz rozbudzone emocje, że wciskasz przez cały czas politykę w rozmowie o propagandzie rosyjskiej?
  • Odpowiedz
@Aquamen: No tak, tym memem mnie przekonałeś. Szkoda, że skasowałem pierwszy post. Idealne zobrazowanie tamtego eksperymentu na żołnierzach. Czyste emocje, zero rozumu. EOT.
  • Odpowiedz
@surlin:

Siła Twoich argumentów jest powalająca. Pewnie dla tego w kółko są on powtarzane (nawet gdy sondaże wskazywały poparcie emerytów dla kogoś innego)


No tak bo to nie jedyna grupa społeczna która poleciała głosować za obietnicę pieniędzy(próba manipulacji z twojej strony bo odniosłeś się tylko do jednej grupy społecznej
  • Odpowiedz
Moim zdaniem, nikt normalny w tym kraju nie będzie popierał moskwy, nie ważne jak ogromna byłaby propaganda.


@surlin: Za to powielają rosyjską propagandę nie wiedząc, że pochodzi ona z Moskwy, czyli tzw. pożyteczni idioci. Ot choćby to, co dziś wyprawia Konfederacja, czy co się działo w trakcie pandemii, podjudzanie antyunijnych nastrojów i takie tam. Tych nienormalnych to coś sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@surlin: Za to powielają rosyjską propagandę nie wiedząc, że pochodzi ona z Moskwy, czyli tzw. pożyteczni idioci. Ot choćby to, co dziś wyprawia Konfederacja, czy co się działo w trakcie pandemii, podjudzanie antyunijnych nastrojów i takie tam. Tych nienormalnych to coś sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aegispolis: Najlepsze jest to, że bardzo często, źródło nie pochodzi z moskwy. Znajdują coś co może poróżnić i w to grają, zazwyczaj po obydwu stronach. Moskwa wykorzystuje ten sam prosty mechanizm (i kilka innych) od wieków - jak widać po rozmiarach terytorium, z powodzeniem. I nie ważne o jaką sprawę chodzi.
Moskwa to nie wszechwładny gigant, ale przerośnięty karzeł który bardzo zręcznie prowadzi takie rozgrywki nieprzerwanie od czasów carów. Nie są one skomplikowane a mają w tym doświadczenie. Skłócenie narodu, tworzenie oligarchów którzy już sami z siebie będą dbać o ich interesy (vide Guzowaty kiedyś u nas - możesz kupić gaz o ile kupujesz u niego) itp. Zresztą na tym polega ten "mit" o super interesach w rosji. Dla korporacji jak siemens nijak nie jest to rozwojowe, ale się spina, jednak dla kilku decyzyjnych tam osób... to interes życia.
Tak mniej więcej zrobili nam rozbiory i w takim
  • Odpowiedz