Wpis z mikrobloga

@Amas: nie dostanie rabatu, chyba, że złoży zestaw z części, których już nikomu nie opchną. Wiem, bo składałem za ~3k i nie dostałem rabatu ani złotówki, dlatego kupiłem w agito/morele, bo mają o wiele niższe ceny. Wyszło mnie to co najmniej stówkę taniej niż w X-komie i nie musiałem się ograniczać do ich - bądźmy szczerzy - średniego wyboru.

@przemek9011
@przemek9011: a zastosowanie? Bo w tej cenie (2500) to w sumie możesz mieć komputer, na którym zadziała wszystko, ale czy to jest potrzebne? Pewnie sam internet i filmy?

Odważyłbym się jeszcze doradzania w cenie 2500, bo to podobny zestaw do mojego, ale o coś tańszego zapytaj na PCLabie.
@Amas: może mnie nie lubią :P Ale z drugiej strony wydaje mi się, że po prostu nie musieli dawać rabatu, bo mieli pewność, że te części im i tak zejdą (albo mieli błędne przekonanie, że 100 zł nie zrobi mi różnicy i i tak kupię u nich). Spróbować nie zaszkodzi, ale warto sprawdzić w innych sklepach, bo ja akurat wyszedłem na tym dobrze (a i tak musiałbym kupować w innych sklepach,