Wpis z mikrobloga

To jak obstawiacie, kiedy zobaczy rudą ponownie w McDonalds? Zajebiście się ogląda tak duży sukces Karola i Weroniki, piękny dom. A reszta pewnie skończy na wynajmowanych 4 kątach i bez pomysłu na siebie. Trzymam kciuki za Pateca i Krzycha, mam nadzieję, że dadzą sobie radę. Melepeta i ta jego widać, że nie czują się na takim mieszkanku.

#friz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma sporego instagrama więc jako tako będzie się trzymać, melepecie może ego zejdzie na ziemię jak pomieszka jak normalni ludzie więc może na dobre mu tu wyjedzie. Patec to dla mnie topka, jemu nie przeszkadzałoby życie w kawalerce a kontent najlepszy z ekipy robi. Najnormalniejszy chyba chłop z nich 2wszystkich bo baby to wszystkie odklejone
  • Odpowiedz
@zobajakafranca: mysle ze dostanie jeszcze 2-3 walki po 300k i dopiero wtedy skoncza sie powazne pieniadze. 2-3 lata mysle ze jeszcze pociagnie, kanał zdechnie juz teraz po wyprowadzce i po 5 nastepnych filmach potem zdziwie sie jak bedzie przekraczała powyzej 70k na filmach. Kanaly takiej Murcix, Marcuchy, Mini Majka, Fusialki czy Kozlowskiej byly ogladane bo byli w domu ekipy i zawsze ktos tam sie w tle pojawial. Osobno te kanaly
  • Odpowiedz
@mikejlo12 to jest chyba jego starych, hajs ma napewno ale widać że nie lubi się tak flexować jak np melepeta czy mini zwyrol. Patec to jedna persona no moje jeszcze Poczciwy Krzychu które będę oglądał dalej. Reszta mnie w sumie nie interesuje ;)
  • Odpowiedz