Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: Ja zafiksowany jestem na góry, górskie miasteczka w Rumunii są świetne, warto odwiedzieć Brasov, z Bukaresztu uciekaj dość szybko, podobno Konstanca jest fajna (morze), ja od siebie polecam Busteni, Sinaia, Zarnestii, polazic po górach, przespać się w klimatycznych schroniskach, posmakować ciorby ( jaką sobie wynajdziesz będzie dobra) Koleje mają lepiej ogarnięte niż nasze, apki na komórkę chodzą idealnie, ale mało jest krajów w UE z tak gówniana koleją jak
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: angielski + migowy, Rumunia to Europa więc ze stacjami problemu nie ma, miesiąc temu ceny paliwa jak w Polsce, jedzenie, transport tani. Ludzie bardzo spoko, Rumuni nas lubią, taka trochę nieodwzajemniona miłość bo my ich z cyganami kojarzymy, a to zupełnie inna bajka.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: quady na pewno w Zarnestii można było wypożyczyć, co do alkoholu to jak u nas, jest wszystko, polecam ich brandy Alexandrion :) Co do innych atrakcji oprócz gór to już nie do mnie, ja się mecze na plaży z nudów :) ale jak targetujesz się na atrakcje to może Turcja, bo tam i quady i kanioning, rafting, plaże a ceny też przystępne.
  • Odpowiedz