Wpis z mikrobloga

Mam refluks, ostatnio było mi dużo lepiej, popełniłem wczoraj błąd i zjadłem maka. Mniej więcej od godziny 1 w nocy do teraz mam niesamowity ból w przełyku, wymiotowałem przez co boli mnie dodatkowo żołądek. Ból jest tak silny że ledwo funkcjonuje. Brałem rennie i mesopral, ale nic to nie dało.

Myślicie że jechać na sor czy mnie wyśmieją?

#pytanie #zdrowie #sor #refluks
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zolcix: weź sobie inhibitor pompy protonowej, jeżeli masz. Jak chcesz jedz na SOR, tylko tam możesz siedzieć do rana na krześle czekając na pomoc. Z drugiej strony może wezmą Cię od razu, dostaniesz wtedy zastrzyk albo/oraz kroplówkę i po pół godzinie będzie lepiej, ale prawdopodobnie zostaniesz na noc.
@Mocarz888: brałem IPP dawno temu jak miałem podobny problem do OP, od tamtego czasu miałem sporo problemów z florą. Generalnie zwykle brałem dla siebie Sanprobi IBS i pomagało doraźnie. Teraz gastrolog kazał mi brać regularnie osiem tygodni SIBOSGastrin ( wyszło mi pozytywne SIBO ), zobaczymy co z tego wyjdzie.
@alex-fortune: sibo masz przez ipp, ile brales te ipp? Sibo leczenie to antybiotykoterapia i dieta lowfoodmap. Vitaimmun tym sie zajmuje np. A sanprobi ibs na takie zaburzenia mikrobioty to za słaby jest, polecam sanprobi superformula, z healthlabsu, czy vivomixx 112 w kapsułkach, ktory jest najlepszy