Wpis z mikrobloga

W końcu skończyłem moją nową serię! Więc z tej okazji #rozdajo - jedna osoba wybiera cokolwiek tylko chce z mojego sklepu do kwoty 120zł, a ja dorzucam jeszcze prezent od siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dla chętnych do wykorzystania kupon "usuń konto" na -25%

Kurde potrzebuję resetu i pierwszy raz od prawie 3 lat jadę na 2 tygodnie urlopu.
2 tygodnie!
Moje plany to tzw urlop inflacyjny - czyli jadę do rodzinnego miasta i będę chodzić po okolicznych górach xD Z jednej strony nawet dobrze że tak wyszło, bo już zatęskniłem za rodzinną wioską.

Przyznam, że planuje totalnie odciąć się od swojej pracy, więc jeśli ktokolwiek chce coś u mnie kupić i chce żeby doszło szybko, dzisiaj ostatnia szansa, jutro wysyłam i zapominam że mam firmę na te 2 tygodnie.

Na górach zostawiam to, co nowego wpadło tym razem, jak zawsze plusujcie to co podoba Wam się najbardziej - dla nie to zawsze dobry feedback :)

I tak, wiem że to nie czas na kupowanie rękodzieła. Wiem. Wiem też, że niektórym moje wpisy działają na nerwy bo czasem wpadnie jakieś PW żeby #!$%@?ł, ale przypominam że warto wtedy czarnolistować #rozkminkrzaka bo zawsze taguje swoje wpisy.

Tyle.

Wypoczynku Wam życzę Mirki. I spokoju w głowie.

Miłego!

#rekodzielo #zywicaepoksydowa #chwalesie
bkwas - W końcu skończyłem moją nową serię! Więc z tej okazji #rozdajo - jedna osoba ...

źródło: comment_1657957774GQi9XC3eev09bAhtZ6Xj11.jpg

Pobierz
  • 15
@bkwas: no niestety, rękodzieło jest droższe od masowej produkcji więc obecnie gdy coraz więcej ludzi coraz ostrożniej wydaje pieniądze, trudniej jest o klientów. Tym bardziej że aby wciąż zarabiać na tym jakieś sensowne pieniądze to też trzeba podnieść ceny
@ranunculus dlatego czy tego chcę czy nie muszę szukać klienta za granicą.

Dla kogoś z USA wydać 50dolarow na rzecz której nie potrzebuje ale mu się prawdziwie podoba to tak jak dla nas wydać na zachciankę 50 złotych.

Plus taki, że złapałem ogromne doświadczenie jesli chodzi o tak prozaiczne tematy jak ładne pakowanie produktu, zdjęcia, sam warsztat czy papierologia z wysyłkami zagranicznymi więc jeśli chcę dalej z tego żyć pora na zagranicę.
@bkwas: Niestety, polskie możliwości nabywcze sprawiają, że popyt na rękodzieło jest znikomy. Sam coraz częściej liczę budżet nie pod kątem tego, co w tym miesiącu kupię, bo chcę, ale czego nie kupię, bo nie jest naprawdę potrzebne. Sprzedaż do bogatszych krajów nie wynika z tego, że "Polaki nie rozumieją wartości rękodzieła", ale z tego, że nas jako społeczeństwa teraz po prostu na to nie stać. Mam rękodzielników w rodzinie i najbliższym
@Temeris jasne, zresztą i tak cieszę się że tyle czasu udawało mi się działać tylko na polskim rynku - serio w tym aspekcie bardzo dużo się zmieniło w temacie rękodzieła i podejścia do niego w naszym rodzimym kraju.

No ale czasy są jakie są, a ja nie mam zamiaru (jeszcze) przestawać działać bo za bardzo mnie to bawi, poza tym poświęciłem na to działanie parę lat.

Będzie co będzie, ja tam trzymam