Wpis z mikrobloga

Widzę że na tagu kwiiiiiiiinteligencja wybiło.Kwiiiiii.Wypokowi experci z piwnic patrzały wychyliły i kwiiiiiiik robią.Twierdzac,że w szkło i internet nie zaglądają,a rozoooooomki uciekły wam zdaje się już dawno.......Poooolska norma.Odpowiedzialność,dyscyplina.Jaaaaaasssssssne.Xd.
#koronawirus
  • 14
@Mr_3nKi_: Chcesz to sobie olewają wirusa swirusa plandemie,spisek,czy jak wy to tam świecie Szurki,lewusami,prawuski,ale to ci co se heheszkuja najmniej powinni się wypowiadać.Chorowales na Covid,po nowotworze płuca,nie to za przeproszeniem mundrosci purytańskie dla kolegów zostaw.A jeżeli uważasz że tag od mądrości umysłowej wykopowiczow bucha,to ja uważam,zupełnie na odwrót
Chcesz to sobie olewają wirusa swirusa plandemie,spisek,czy jak wy to tam świecie Szurki,lewusami,prawuski,ale to ci co se heheszkuja najmniej powinni się wypowiadać.


@DEWASTATOR_TM: Wirus istnieje, ale robienie z niego w ch#j groźnego zabójcę to przesada. Dla starych i schorowanych osób to oczywiste, że będzie groźniejszy niż dla zdrowego człowieka.

Dobrze cie zrozumiałem? Czyli chcesz powrotu masek, odstępu społecznego, 10 kolejnych dawek, locdown'y i inne obostrzenia?
@DEWASTATOR_TM: Jak sam napisałeś:

Chorowales na Covid,po nowotworze płuca.


Zachorowałeś na covid po nowotworze płuc, czyli byłeś w ch#j narażony na wirusa, co nie znaczy, że ja jestem tak samo podatny, jak Ty. Ja nadal czekam. Było setki tysięcy okazji, żebym zachorował i tak sie nie stało.

Czyli to ja jestem tym złym, bo nie zachorowałem i nie wziąłem szczepionki? To moja wina, że jestem na ten w ch#j groźny wirus
@Mr_3nKi_: Szczerze.Dla mojego zdrowia bezpieczeństwa normą jest się zabezpieczać.Czy groźny.Dla mnie tak,trzy razy cholernie ciężko przechodziłem,ostatnio dwa tygodnie temu mnie dorwało.Zamiast łazić i się szlajac to ludziom imprezy i spotkania w glowach.Lockdownow nie chce,ale przy Polskiej "odpowiedzialności zbiorowej " jest to niemozliwe zeby lockdownu w tym roku nie było.I to ludzie sobie te lockdownu sprowadzają.Bo są odpowiedzialni i zdyscyplinowani,prawda?Jeżeli dobrze rozumiem poszanowanie drugiej jednostki,jeśli nosi maskę na twarzy,dla swojego,twojego bezpieczeństwa zdrowotnego?A
Szczerze.Dla mojego zdrowia bezpieczeństwa normą jest się zabezpieczać.Czy groźny.Dla mnie tak,trzy razy cholernie ciężko przechodziłem,ostatnio dwa tygodnie temu mnie dorwało


@DEWASTATOR_TM: No to jak najbardziej polecam szczepienia i dystans.

Widzisz, ty trzy razy cholernie ciężko przechodziłeś, a ja ani razu. To jest trudny temat, bo ty chorowałeś/chorujesz, a ja nie. Czy bedzie lockdown, czy nie to nie ma znaczenie, bo uwaga:


Zobacz ile tych światowych lockdow'nów było i co? Pozamykane granice,
@Mr_3nKi_: Jak się kupuje odpowiednią maskę,a nie te z marketów.No i właśnie.Nie było by pandemii gdyby odpowiedzialni ludzie na stołkach zamknęli na chwilę wszystko zdjagnozowali ognisko zapobiegli rozprzestrzenianiu się wirusa,ale gdzie tam.Yebac ognisko,niech wirus robi żniwo.A ogniskiem wirusów bakterii i innych Syfów są ludzie.Ale co z tego,tu i tak na tagu burdel będzie więc,po co ryja strzepić prawda?Teraz powrócę do kamienia.Pomyśl co ma ten kamień w sobie?Wyjdź na ulicę i porównaj
Nie było by pandemii gdyby odpowiedzialni ludzie na stołkach zamknęli na chwilę wszystko zdjagnozowali ognisko zapobiegli rozprzestrzenianiu się wirusa,ale gdzie tam


@DEWASTATOR_TM: Tak na dwa tygodnie zamkniemy cały świat w domu i po wirusie. xDDD Myślałem, że ten pomysł wyginął w maju 2020 ale dobrze, ze przypomniałeś. xDDD

Co do wcześniejszych wpisów to:
Jak wykopki debatowały o kwarantannach narodowych, domagały się maseczek jak w Czechach i myły zakupy to ja sobie