Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko przed zakupowe mam do wyboru magic mouse 2 albo Microsoft mobile mouse 3500 co byście wybrali oba po lekko ponad 100 zł. Magic mouse naprawdę jest taki fajny? #apple #macbook
  • 11
@lubiep: ja mam magic mouse v1 na baterie (eneloop) i razera deathaddera

magic mouse fajne bo na całej powierzchni gryzonia można przewijać i generalnie dobrze się z macosem dogaduje warto brać
@MercedesBenizPolska tak jak mówiłeś jestem zadowolony ale mam jedno pytanko z racji że na codzień korzystam z g502 to zauważyłem że trochę inaczej działa przełącznik kółka na luźny i z hamulcem. W g502 przełącznik jest mechaniczny i po wciśnięciu zmiany trybu albo kółko jest luźne albo z hamulcem natomiast w masterze mam coś takiego że mogę sobie zmienić na luźny ale jak przełączę na scrool z hamulcem to przy szybszym zakręceniu przełącza
@MercedesBenizPolska a dobra ogarnełem to funkcja smartshift i sobie można sobie zmieniać czułość tego kółka w opcjach a już myślałem że uszkodzą mi przysłali ( ͡° ͜ʖ ͡°). Generalnie kupiłem za grosze około 130 zł po 14 dniowym zwrocie i testuje już dwa dni i nie ma co mówić jest świetna do mobilnej pracy idealna, osobiście do stacjonarnej jednak g502 to król.