Wpis z mikrobloga

@Kempes: a tak w nawiązaniu do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/66657181/heheszki-finanse-polska-orlen-zaraz-ceny-benzyny-z/

Zaraz ceny benzyny zaczną w Polsce spad... a nie, przecież przez kilkuletnie rozdawnictwo socjalu i złe wydawanie pieniędzy podatników nie mamy środków na obronę kursu złotówki, który leci w dół ( )


Weź mi propagandysto od siedmiu boleści wytłumacz dlaczego euro zalicza rekordowy dołek względem dolara? Czyżby też winne było rozdawnictwo? Trochę dziwne, że unikasz tego wątku. Nie pasuje do narracji? A może nie wolno ci krytykować Brukseli?
#bekazlewactwa
  • 12
@Kempes: chłopie o swoich urojeniach możesz rozmawiać ze swoim psychiatrą.
A teraz weź odpowiedz na pytanie, bo bardzo mnie ciekawi co taki światły człowiek ma do powiedzenia na temat kursu euro/dolar i tego że spadek ceny za baryłkę ropy nie przełoży się na spadek ceny benzyny na stacjach w Europie.
to może dojdziesz sam do tego, skąd taki kurs złotówki ( )


@Kempes: Dojdę, ale czy ty się zemną zgodzisz? Bo w swoim poście pomonoles wszystkie czynnik prócz tego który ci pasował do propagandy.
Bo generalnie to chyba kurs złotówka dolar wygląda tak przez umacnianie się dolara> #!$%@? polityka NBP> wojna na Ukrainie i jej konsekwencje> rozdawnictwo. Ale czemu omijasz wszystkie czynniki zewnętrzne, czyżbyś za dużo
@kulass Ja bym rozdawnictwo przesunął od razu za politykę NBP. Zapomniałeś jeszcze o kasie z UE, która cały czas jest wstrzymana, przez idiotyczne ruchy rządu, które nic nie zmieniają.
Ja bym rozdawnictwo przesunął od razu za politykę NBP.


@Kempes: Ja wiem, to byś przesunął resztę wywalił bo bardziej pasuje do propagandy. No ale to jednak wybuch wojny wpłynął negatywnej na kurs dolara niż rozdawnictwo.( )

Zapomniałeś jeszcze o kasie z UE, która cały czas jest wstrzymana, przez idiotyczne ruchy rządu, które nic nie zmieniają.


@Kempes: Nie zapomniałem, przecież mamy obiecana tą kasę, wystarczy przecież
Pobierz
źródło: comment_16578774692h2hwuUGAOW8QbFyIW48z0.jpg
@kulass: No ty tak napisałeś bo tobie to pasuje do twojej propagandy, więc co się dziwisz, że ja bym to zrobił inaczej? ( )

Obiecana kasa już nam się należy, tylko trzeba wypełnić "kamienie milowe" ustalone przez Morawieckiego, w tym m.in. POPRAWNIE zlikwidować Izbę Dyscyplinarną SN, a nie tworzyć fikołki jak to co zrobił Du*a ( )