Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu śledzę temat pgg. Udało mi się póki co zamówić 10t groszku. Znalazlem stronę gdzie typ sprzedaje tutorial i ma w nim napisane "blokady antybot" oraz "hostowanie plików strony z własnego komputera". Chcąc pobrać stronę na local to i tak wywala mi te biało czerwoną stronę. O co typowi mogło chodzić z tym. Jakieś skrypty?
#pgg
  • 7
@Stensin: sounds like a gunwo. Ciężko stwierdzić o co typowi chodziło, czy o trzymanie koszyka przez cookie, czy o ładowanie obrazów. Koszyk warto przetrzymać do następnej sesji. Ja ładowania obrazów nie blokuję i idzie.
Koszyk sobie przekładam do kilku przeglądarek. Też działam na obrazkach bo jak captche wywali to dupa. Staram się zrobić bota na bazie macro ale do tego to muszę dojść do kasy by coś podziałać. Co do antybota to #!$%@? wie. Typ na yt pokazywał jak kupuje i na 6 oknach ani razu biało czerwona strona mu nie wyskoczyła ale jakaś dziwna przeglądarka bo pierwszy raz widziałem takie logo
@Stensin Skrypty nie są pobierane z serwera tylko z twojego kompa. Ale sam poradnik, no cóż, równie dobrze możesz kupić poradnik "jak zagotować wodę". Szczególnie że przeglądarki juz i tak same to robią a jeśli poleci release to i tak trzeba pobrać nową wersję.
@Xsss: on pewnie miał na myśli cookies koszyka a nie samej strony. Teoretycznie powinno zadziałać. Strona zaczerpnie nowe dane z serwera i powinno przejść do kasy