Wpis z mikrobloga

Chciałbym poinformować, że zamówiłem komputer od mirka @majk3l ze złożeniem, oraz sprawdzeniem wszystkiego i potwierdzam, że wszystko działa a komputer wygląda na szybki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jaką marżę doliczył sobie mirek, czy w ogóle to zrobił - ale wygoda z wyjęcia komputera z pudła który jest złożony wg. wytycznych, zainstalowany windows i sterowniki - gotowy do odpalenia... jest bezcenne () (chociaż jednocześnie bardzo normalne dla użytkowników apple)

Serdecznie polecam.

#pcmasterrace #komputery
  • 20
@Patrickll: wciaz wymaga to twojego czasu i uwagi, a mozesz ten czas przeznaczyc na inne rzeczy a za to zaplacic ;)
Nawet nie samo złożenie, co zaproponował wszystkie podzespoły, ja tylko napisałem jaki mam budżet i do czego potrzebuje komputera. W czasie który musiałbym poświęcić na czytanie o rodzajach złączy, ramach, dyskach, procesorach, kartach graficznych i chłodzeniu czy jakiś woltach zasilacza - mogłem zarabiać pieniadze w mojej pracy ¯\_(ツ)_/¯

Takie myślenie
Takie myślenie to jest dokładnie to samo myślenie co wykopki które piszą, że pośrednicy nieruchomości czy kredytowy


@KromkaMistrz: Załatwianie kredytu i kupno nieruchomości, to są dni, jeżeli nie miesiące pracy. Wiąże się chociażby z potrzebą porównania ofert, załatwianiem dokumentów, potrzebą stawiania się gdzieś personalnie itp. Złożenie kompa to jakieś 20 minut mając google i wiedzę co to jest zasilacz. Nie widzę żadnego problemu, że ktoś za to płaci, ale porównanie raczej
@KromkaMistrz oo, jednak sie zdecydowales na pomoc @majk3l. Widzialem Twoj wpis na tagu, jak szukales sprzetu, moj komputer wtedy jiz sie u Michala skladal. Tez jestem zadowolony z przebiegu transakcji. Szybko, rzeczowo, pomocnie :-).
Robilem wiele rzeczy przy kompach, ale jednak montaz, rozmieszczenie kabli itp. warto oddac komus, kto robi to na codzien jak samemu sklada sie kompa raz na 10 lat. Nie ma co czytac malkonentow :-).