Wpis z mikrobloga

@patrykjaki: jeżeli matka jest w niedostatku to może spróbować wystąpić a alimenty od córek, w tym tej z USA.

Ps. osobiście jestem zwolennikiem eutanazji osób starszych i schorowanych bo to marnowanie energii. Nawet wrogowi nie życzę zajmowaniem się osoba starsza po wylewie.
  • Odpowiedz
@Tivarowski: Tego to już nie wiem. Wiem ze alimenty na rodziców są i to nawet jak byłeś skończona gnida od urodzenia dziecka, nic na nie nie płaciłeś, ani nie utrzymywales. Chore.
  • Odpowiedz
@patrykjaki: w przypadku żyjących w niedostatku rodziców, prawnym obowiązkiem wszystkich dzieci jest ich wspomaganie. Gorsze są sytuacje gdy o taką pomoc ubiega się rodzic, który wyszedł po mleko 20 lat temu i tyle go widzieli lub rodzic dopuszczający się latami przemocy.
  • Odpowiedz
@patrykjaki: Najgorsze że coś podobnego stało się u mnie w rodzinie. Moja babcia miała 4 dzieci(3 synów w tym mojego ojca i córkę) i każdego z nich przez lata odwiedzała oprócz oczywiście mojej rodziny bo nienawidziła mojej matki i zawsze jej przykrość sprawiała. W momencie jak już coś zaczęła mieć z głową to okazało się że ma potężne długi i kredyty pozaciągane. Oczywiście pieniądze nie wiadomo bo na jedzenie nie mają,
  • Odpowiedz
Dopiero bo awanturze jaką zrobiłem to postanowiono ją #!$%@?ć do domu starców i podzielić koszta


@Atencjuszhehe: uff, już się bałem, że nie będzie happy endu. Dobrze, że nie pozwoliłeś zamęczyć matki.
  • Odpowiedz