Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niedługo wyruszam do tauron areny na ten mecz igi świątek dla ukrainy i tak się zastanawiam gdzie najlepiej zostawić samochód?

Jak z komunikacją miejską w tamte strony?

Z tego co patrzę na mapach to niby jest tam parking tuż obok, pytanie tylko czy znajdę miejsce i ile godzin będę stamtąd wyjeżdżać xd

I w ogóle ktoś wie o której tam trzeba minimalnie być żeby wejść na czas?

#krakow
  • 11
@Anty_Chryst: Nie wiem skąd będziesz chciał dojechać pod Tauron, ale masz trzy możliwości parkingu: Decathlon (płatny), pod samym Tauron (płatny) i pod galerią M1(bezpłatny). Zawsze jak coś się dzieje na Tauron Arenie to wyjazd z tych powyższych miejsc zajmuje dobre 30 minut, jak nie więcej. Sama arena jest świetnie skomunikowana jeśli chodzi o tramwaje, są dwa przystanki Tauron Arena Kraków al. Pokoju i Tauron Arena Wieczysta - ja osobiście radził bym
  • 0
@Anty_Chryst byłem parę razy w Tauron arenie i zawsze kupowałem bilet na parking przez stronę areny. Kosztuje teraz 35 zł ale masz świety spokój. Ciężko znaleźć miejsce na lewo przy uliczkach w zwykły dzień a podczas imprezy jest masakra. Ponadto bardzo często straż miejska wlepia mandaty i blokady w tej okolicy.