Wpis z mikrobloga

Ale muszą mieć przeje*aną #praca w #eskarock #radioeska #eska #radio. Od kilku dni zgodziłem się żeby dinozaury w januszexie puszczały muzykę i tak się wsł#!$%@?ę że lecą te same piosenki tylko w innej kolejności, niektóre po trzy razy. I do tego między tym wiadomości. Myślałem że praca w radiu to raczej jest różnorodna a to się niczym nie różni od #kolchoz na jakiejś produkcji czy magazynie gdzie zastępujesz maszynę. I tak właśnie odsłuch oficjalnego znanego radia został pożegnany na stałe.
  • 10
  • Odpowiedz
lecą te same piosenki tylko w innej kolejności, niektóre po trzy razy. I do tego między tym wiadomości


@jerzalke: Mam wrażenie, że opisałeś 90% stacji radiowych w naszym pięknym kraju.
  • Odpowiedz
@jerzalke: Nie wiem co trzeba miec w głowie żeby słuchac reklam przerywanych muzyką i byle jakich wiadomosci prawie tych samych co godzine. Tym bardziej gównianej eski gdzie w kółko leci to samo xd
  • Odpowiedz
lecą te same piosenki tylko w innej kolejności, niektóre po trzy razy. I do tego między tym wiadomości

@jerzalke: Mam wrażenie, że opisałeś 90% stacji radiowych w naszym pięknym kraju.


@baal80: @jerzalke:

główny content to reklama media expert, potem te same kawałki w różnych kolejnościach.
  • Odpowiedz
@jerzalke: Dlatego radio umiera, młodzi ludzie nie chcą słuchać tego gówna - wolą sobie wykupić Spotify czy inne Tidale. Statystyki mówią to samo o oglądaniu telewizji - coraz więcej osób nie wykupuje żadnych usług telewizyjnych, a telewizor służy jedynie do oglądania Netflixa czy grania na konsoli.

I według mnie to dobrze, większość tego badziewia nie ma do przekazania żadnych wartości intelektualnych.
  • Odpowiedz
@arek-20: dałem szansę starszym stażem żeby się wykazali bo gust mają dobry tylko słabe stacje wybierają
@baal80: reszty nie słucham, mam świadomość że tak jest - dlatego w każdym z aut nawet nie wpinam anteny do radia
@PozorVlak: o to to, reklamy też takie same w kółko
@JankoMuzyk: netflix też teraz trochę spadł ale gdyby przenieść moc obserwacyjną z tych którzy oglądają nadal TV to jest szansa na
  • Odpowiedz
@jerzalke: Mówie Netflix dla przykładu, są inne Hbo Go, Amazon, Disney+ i inne, i każdy ma możliwość wyboru serwisu streamingowego, rezygnację w przypadku braku zgodności z polityką serwisu itd. A na samej platformie to widZ może wybrać co obejrzy i kiedy. Podobnie jak ze Spotify. W dodatku za niewielkie pieniądze (bo przecież sam pakiet kanałów TV może kosztować jakieś 70 zł i za tą kasę oglądasz same reklamy).
  • Odpowiedz