Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty
#bitcoin
#gielda

Dzisiaj o 14,30 będzie info o inflacji cpi
Bardzo duże prawdopodobieństwo jest że będzie wyzsza niz prognoza tzn dalsza podwyzke stop, a to z kolei jest
sygnał do wyprzedaży ryzykownych aktywów takich jak btc, nawet jak ten scenariusz sie sprawdzi to trzeba uważać bo ostatnio giełdy robia niezłe fikołki teoretycznie moze zaczac szybko szybko spadac po godzinie 14-30 a po godzinie moze zawrócic
jak ktos odpali shorta to powinien go pilnować
Zdjecie ponizej ilustruje long i short squeeze na zmiane co godzinę ten wykres jest z 8 lipca nasdaq
CryptoShort - #kryptowaluty
#bitcoin
#giełda

Dzisiaj o 14,30 będzie info o infla...

źródło: comment_1657694846bhacO46pRYQ180dMqPCc5K.jpg

Pobierz
  • 12
@CryptoShort: Ee no nie wiem, zawsze przed fedem jest zbicie ceny a potem pompa pomimo ze podwyzszają stopy. Rynek juz ma wyceniony zły scenariusz, więc ja gram long, btc leci od 140 godzin, rsi na kazdym interwale jest bliskie zera. Moim zdaniem będzie wyleszczenie shortujących wierzących w 10k i ogłoszenie 40% inflacji ( )
@Ap-maokai-abuser: Dzisiaj moze byc powtorka z rozrywki kolejne dane o 14,30 jednak to zalezy od danych jakie beda wczoraj byłem pewien dzisiaj mam wątpliwości
W kazdy razie wejscie okolo 14 30 gwarantuje stały trend na okolo 20 minut po wejsciu zmien wykres na 15m i jak będzie widzial odwrót to zamykaj
Daj znac jak pójdzie