Wpis z mikrobloga

@lasic01: Nie wiem jak to zrobiłem. Powiedziałem, że chcę się skontaktować z naszym konsulem, on powiedział, że "tu nie ma pola" po polsku, zapytał czy coś piłem, dmuchałem, na pytanie o narkotyki podwinąłem bluzę i zacisnąłem pięść jak do pobrania krwi i po tym się uśmiechnął i wypisał mandat.
  • Odpowiedz
@klawiszowy: odkopuję złotym szpadlem.

Co zrobiłeś z tym mandatem? ściągnęli z ciebie, czy zapłaciłeś?

Właśnie #!$%@? z miejskiej policji mi wypisały mandat na 2000Kc za to, że wyjechałem ze stacji benzynowej "pod prąd" o_O

#!$%@? środek nocy jestem tylko ja i oni w promieniu 2km. Ciemno jak w dupie, #!$%@? widać jakikolwiek znak, że tam jednokierunkowa i #!$%@? musiały się wieśniaki doczepić. Dali mi kredytowany i wolałbym im nie płacić, nie
  • Odpowiedz
@klawiszowy:

Dzięki,

Unijna dyrektywa przewiduje transgraniczne windykowanie mandatów tylko wtedy, jeżeli zostały wystawione przez policję, a ich kwota łącznie z dodatkowymi opłatami wynosi ponad 70 euro


Ciekawe czy to dalej jest w mocy, bo mandat dostałem od Miejskiej Policji (czyli tak jakby straży miejskiej) a wartość to 2000czk ~=74EUR, pytanie co to są dodatkowe opłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę drążył dalej
  • Odpowiedz