Wpis z mikrobloga

Heh. Pierwsze #coolstory na mikro :)

Natchniety wpisami @AjronMen oraz @jestem_anonimowy apropo problemów z #rozowypasek wstawie cos od siebie.

Story sięga czasów studenckich - okresu obrony pracy magisterskiej, wiec jakiś 2009r. #takistaryjestem

Generalnie na ostatnim roku studiow dziennych pracowałem w zawodzie na umowę zlecenie, moja ówczesna dupa, nie pracowala. Mieszkalismy razem od 3 roku studiów.

Pewnego rzazu aby pomoc jej w znalezieniu pracy, pokazałem jej serwis goldenline, nauczyłem co i jak, aby być może tam poszukać roboty.

Moja laska okazala się na tyle "sprytna" ze zamiast udzielać się w grupach branżowych , zaczela się udzielać w grupach sex, zołzy itp. itd., a ze w jednym i drugim miała wysoki level to szybko nawiazala kontakt z jakims typem...

JA o niczym nie wiedziałem......ale w jakiś sposób moja #meskaintuicja podpowiadala mi ze cos chyba wisi w powietrzu....

Zainstalowalem wiec na kompie keyloggera :D:D

Po jakims czasie gdy akurat jej nie było sprawdziłem sobie logi na loggerze, znalazłem tam haslo do poczty.

Wszedlem na jej poczte i przezylem niezły szok - masa jej nagich zdjęć wysylana do jakiegoś typa, rozne wierszyki (dusza poetki hue hue). Odnalazlem kolesia na goldenline...... i kolejny szok - okazało się ze jest sporo od niej starszy (ponad 10 lat).

W glowie miliony myśli...co, jak, po co, dlaczego ?? itp. itd.

Jak wrocila pokazałem jej moje znalezisko, oczywiście wielki foch ze "jak to mogles moja poczte ogladac, nie masz do mnie zaufania itp." Beka :D

Koniec koncow wyprowadziłem się, ona przeniosła się na Slask do tego kolesia....

Wtedy nie było mi do smiechu - okres przed obrona, ciężko było mi się skupic itp.

Z perspektywy czasu mega się ciesze ze mnie takie cos spotkalo - mocno hartuje to charakter i psychikę, startujemy wtedy z lepszej pozycji w kolejnych związkach - polecam heheh :)

PS: tak, mam gdzies na dysku te fotki i nie tylko :D:D

PS2: nie, nigdy ich tu nie wrzuce, chyba ze za 1000 plusów... ;p

tl:dr

laska z która byłem 3 lata, zdradzila mnie przed obrona mgr z kolesiem poznanym na goldenline - starszym o 10 lat. Nie zaluje :)
  • 28
  • Odpowiedz