Wpis z mikrobloga

Muszę wylać z sb coś co mi siedzi na bani od czasu kiedy zaczęła się cała historia Wojtka w Niemczech.
Mianowicie postać tego całego prezesa. Jak dla mnie to jest zwykły socjopata z jakimś #!$%@? kompleksem boga. Typ wali po mordzie kiedy tylko zapragnie, broniąc swojej cnotliwości, której tak naprawde nie ma za grosz.
Jest jeden filmik na którym wali z zaskoczenia jakiegoś patusa na strimie, potem uderzony ląduje na ziemi głową. Po takim czymś chłop mógł umrzeć. Na koniec wielki prezes mu wmawia, że sam sobie to zrobił. Swoją drogą nie widziałem już innych filmów z tym typem więc nie wiadomo co się z nim potem wgl stało. Pomyślcie sb jak bardzo trzeba być zakompleksionym/#!$%@?, żeby udowadniać na każdym kroku swoją wyższość nad pijaczkami. Normalnie historia z mechanicznej pomarańczy. Załosne.
Błagam przestańcie oglądac spelune i wspierać to gówno bo za wszystkim stoi człowiek, który powinien siedzieć za kratkami, bo jest nieobliczalnym grubasem.
#kononowicz #spelunatv #spelunamma #patostreamy #suchodolski
Pobierz Mexus9 - Muszę wylać z sb coś co mi siedzi na bani od czasu kiedy zaczęła się cała hi...
źródło: comment_1657636499ki9l7DsywgkWRR6sVipbLv.jpg
  • 18
@Mexus9: z jednej strony niby racja, ale z drugiej jak inaczej śmieci traktować? Uważam, że tacy ludzie jak prezes są potrzebni, niech nurkują w szambie i poniżają tych ludzi, ale im też należy przypominać, że są w hierarchii społecznej tylko 5cm wyżej
@ujumuju: też tak o tym myślałem, a potem sb przypominam o wolontariuszach i osobach co pomagają bo im zależy na ludzkim dobru. Jeśli ktoś nie chce żeby mu pomóc to nie wina pomagającego. Dlatego dla mnie prezesa pomoc jest pseudo
@Mexus9: ale nie powinno się klaskać tylko dlatego, że pomaga, jeśli robi to bezmyślnie, a tym jest chociażby pomoc dla ludzi takiego sortu. Niech zdychają w szambie. Liczba środków i czasu, które można przeznaczyć na pomoc jest skończona, więc jak ktoś ofiarowuje to jakiemuś #!$%@? majorowi suchodolskiemu, zamiast ludziom, którzy na taką pomoc zasługują to jest szkodnikiem.
@ujumuju: nie powiedziałbym ze on to robi bezmyslnie, bo chce po prostu hajus. Dla mnie jest różnica w pomocy dla zysku, z udziałem zastaraszania / pomocy z dobrego serca. Też wole nie mówić, żeby ktoś zdychał w szambie, każdy jest człowiekiem, po prostu niektórzy są too far gone i to jest przykre.
@ujumuju: to co prezentujesz, nazywa się fachowo zerową inteligencją społeczną. Niewiarygodne, że ktoś może być tak równie posranym naziolkiem jak ty czy ten żałosny gruby prymityw. Właśnie takich jak wy trzeba prewencyjnie bić, żebyście znali swoje miejsce, skoro macie takie chore wartości.
@Mexus9: a no prezes ofc tylko dla kasy to robi, chodzi mi o to, że tacy goście, którzy pomiatają suchodolskimi tego świata są potrzebni, bo suchodolscy być pomiatani muszą. Ludzie tego pokroju rozumieją wyłącznie przemoc i siłę, nie nauczysz gościa z takim rozumkiem co ma prawie 50lat postrzegania świata na nowo. Ważne jest tylko pilnować też takich prezesów, żeby i im się nie zaczęło wydawać, że są kimś więcej niż społecznym
@SiennaWest: dobrze byłoby żebyś się zapoznał z definicjami których używasz. Inteligencję społeczną to właśnie ma taki majorek, bo pomimo zerowych kwalifikacji jest w stanie sobie jakoś zapewniać byt, choć na żałosnym poziomie. Z angielskiego streetwise i chyba nie ma odpowiednio dobrego tłumaczenia na polski, bo "cwaniactwo" tego nie oddaje.
I nie rób z siebie rycerzyka, bo codziennie ludzie zdychają w męczarniach, a ty nie kiwniesz nawet palcem, żeby się tym zainteresować,