Wpis z mikrobloga

#songpop

INFO DLA UCZESTNIKÓW:

Naliczyłem 76. członków. Zastosowałem sprawdzoną metodę i odznaczałem minusami, tych których przepisałem do tabelki. Jutro pewnie zrobimy losowanie, poprawimy regulamin i prawdopodobnie przez powiadomienia damy znać uczestnikom kto z kim i do kiedy ma grać. Jeszcze tylko musimy ustalić czy robimy od razu fazę grupową czy eliminacje.

INFO DLA ORGANIZATORÓW:

@footix: @zurawinowa: @Farquart: Jak uważacie? Proponuję zrobić jedną rundę eliminacyjną, wyłoni ona około 40 uczestników i można utworzyć 10 grup po 4 członków. Jest nas czwórka, czasem jeden ma mniej czasu, a ktoś inny więcej, więc zgłoszenia wyników odbywałby się tylko przez tag #songpop1 a nie przywoływanie konkretnej osoby. Wtedy ten, kto mógłby dopisałby wynik do tabelki w google docs, we wpisie dałby znać uczestnikom i nam, że wynik wpisany. Potrzebujemy jeszcze jednej osoby do pomocy? @footix: zrobiłem listę uczestników, poradzisz jak przeprowadzić losowanie?

Zapisy są do 20:00, więc może jeszcze ktoś nowy przybyć.
  • 17
@parachutes: hmm

Moim zdaniem nie potrzeba eliminacji. Chociaz z drugiej strony, odsieja one tych, ktorzy grac nie chca, zapisali sie by sie zapisac.

Zmierzam do tego, ze to nie hb, mozna sobie pozwolic na wieksza ilosc meczow. Przeciwnicy nie musza byc obecni w jednym czasie, to duzy komfort. Dlatego ja proponuje, aby stworzyc 8 grup po 5 osob. Co do eliminacji i losowania odezwe sie po pracy (okolo 17).

--

Wyslane
Dlatego ja proponuje, aby stworzyc 8 grup po 5 osob


@footix: Ale już teraz jest zapisanych 76 osób :) Jak bez eliminacji to 16 grup po 5 osób wyjdzie.

PS. Usuń tą sygnaturkę paskudną. Tę.
@parachutes: @zurawinowa:

16 po 5 brzmi sensownie. Popieram. Zresztą akurat na eliminacjach, fazach grupowych i takich tam, to Wy się znacie o niebo lepiej :)

Słabo u mnie ostatnio z czasem wolnym, ale chętnie pomogę z dopisywaniem wyników w miarę możliwości w googledocu.