Wpis z mikrobloga

Te 5 godzin średniego wyświetlenia video pokazuje, że ludzie nadal oglądają Netflixa częściej niż inną platformę, wbrew niektórym krzykaczom.
W dodatku w ujęciu rocznym czy miesięcznym też im nie spada. W przeciwieństwie do Playera czy HBO.
Nie mówiąc o Canal+, który jest już po sezonie ligowym. Disneyowi też spadnie jak już ludzie ochłoną
Tylko Netflix generuje dostatecznie dużo szerokiego contentu by zaspokoić gusta wielu różnym ludziom.

#netflix #seriale #disneyplus #hbomax #primevideo #amazonprimevideo #player #statystyka
brednyk - Te 5 godzin średniego wyświetlenia video pokazuje, że ludzie nadal oglądają...

źródło: comment_1657556110yBS0QEObeCAFgtROSJUcNw.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
wbrew niektórym krzykaczom


@brednyk: te dane nie sa adekwatne do tego co rzeczywiście sie tam dzieje, spójrz może na ilość realnych abonentów (czyli majacych subskrypcje premium) i w ten sposób porównaj platformy i okresy miedzy powstaniem nowych platform a tym co sie między czasie podziało na netflix.
  • Odpowiedz
@absstart: może i to nie są dane realne, ale każdemu zawyżają liczbę wejść.
Za to liczby godzin średniego oglądania nie da się oszukać. I wychodzi na to że widzowie Netflix i TVP oglądają dużo więcej niż konkurencja. W sezonie zimowym było podobnie

Ja mam kilka serwisów a na Disneyu obejrzałem tylko jeden film i serial Devs.

Dużo bardziej przemawia do mnie oferta Canal+ i Netflixa a na trzecim miejscu HBO
  • Odpowiedz
@absstart: cała wielka czwórka amerykańskich VOD nie ma audytu. Wątpisz w to, że Netflix rządzi i będzie rządził jeszcze długo? Disney ma mało premier i obok Prime Video dosyć hermetyczną grupę widzów. HBO za to wycofało się z produkcji europejskich seriali (poza Francją i Hiszpanią) oraz usunęło wiele dobrych pozycji z Europy. Czyli tną koszta. Jedyny serwis, który ma rację bytu i może w Polsce być obok Netflixa to Player, który
  • Odpowiedz
@absstart: ile ubywa? Ten spadek na wiosnę 200k przy 212 mln użytkowników? Spadek, który wynikał z tego, że się wycofali z Rosji a tam mieli 700k użytkowników?
Wolne żarty
Netflix jest na przodzie i będzie dalej przez kilka lat
  • Odpowiedz