Wpis z mikrobloga

Miałem kiedystakiego pecha, gdzie po kupnie jakiejś gry w ciągu max miesiąca wychodzilo info o polskiej wersji. Miałem tak z Gloohmaven, Spirit Island, Unmatched, Mystic Vale i pewnie coś jeszcze by się znalazło.
Ostatecznie dwóch ostatnich nie żaluję, bo Mystic Vale kupiłem od razu z dużym dodatkiem, który ratuje tę grę i można po nią czasami sięgnąć (wciąż to słaba gra, ale przynajmniej grywalna), a w Unmatched nie wszystkie dodatki będą wydane
@venomik znam cenę, niby sporo, ale z drugiej strony widać, że się przylozyli do niej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ambro90:
Zależy co kryje się dla Ciebie pod słowem 'przyłożyli'. Ja nawet lubię jak gra wygląda ładnie, jest klimatyczna, ma świetne grafiki, jakość kart i figurki. Ale to są rzeczy, które dodają, no właśnie, klimatu. W Too many bones podeszli do tego dziwacznie. Choćby efekty, które zamiast być
via Android
  • 1
@venomik nie grałem w Juventusie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oni wiedzą, że dali za dużo kości, stąd ten tytuł. Zagram w podstawkę lub Undertow i podzielę się spostrzeżeniami. Jakie masz dodatkowe postaci i które się podobają najbardziej(z podstawek też mogą być)?